Роблю те, що можу, але виходить нелегко: Кіра Найтлі вперше розповіла про труднощі в шлюбі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка дала відверте інтерв'ю виданню Balance Magazine.

У досить успішної та популярної британської акторки Кіри Найтлі, яка нещодавно зробила неочікуване зізнання, що заздрить вмінню чоловіків пісяти стоячи, здавалось би у житті все добре.

Однак, у нещодавньому відвертому інтерв'ю, яке зірка дала виданню Balance Magazine, артистка розповіла про важку кризу, через яку мало не пішла з кіно назовсім, про труднощі материнства, які вплинули на шлюб.

Так, за словами 33-річної Найтлі перша криза накрила її, коли вона була зовсім юною. З 19 до 23 років актриса не знала, хто вона.

Кіра Найтлі_1
Associated Press

"Мій світ обвалився, коли мені було 22 роки. Почувалася розбитою на дрібні шматочки. У той період я, як і багато молодих людей в моєму віці, не розуміла, хто я", - згадала Найтлі.

Саме в цей період у неї стався нервовий зрив, після якого вона на рік пішла з кіно. Тоді Кіра не знала, чи варто повертатися до роботи. Люди кругом оцінювали її як актрису і жінку, а вона втратила впевненість у собі.

Зірка розпочала лікування гіпнозом, завдяки якому наразі вона вважає себе успішною, однак це не допомогло їй уникнути післяпологової депресії, яка спровокувала труднощі у стосунках з чоловіком, музикантом Джеймсом Райтоном.

Кіра Найтлі_2
Associated Press
Кіра Найтлі з чоловіком та батьками

"Недолік сну, гормональні зміни в організмі, зміни у стосунках з партнером - все це змушує відчувати, що кожен день ти терпиш невдачу. Просто роблю те, що можу, але виходить нелегко", - пригадала період раннього материнства акторка, яка народила дочку Еді 2015 року.

Нагадаємо, нещодавно Кіра Найтлі була нагороджена почесним орденом Британської імперії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції