Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Робокоп повертається": американська кінокомпанія заявила про знімання нового фільму

Над оновленим сценарієм працює Джастін Родес.

Кінокомпанія MGM оголосила про роботу над фільмом «Робокоп повертається», новою стрічкою з серії про Робокопа — детройтського поліцейського, перетвореного після смерті у кіборга.

Про це пише Медуза.

Фільм буде заснований на сюжеті, створеному в 1980-ті сценаристами оригінального фільму Едом Ноймайером і Майклом Майнером, але не використаному для фільму "Робокоп 2".

Чи буде «Робокоп повертається» сюжетно пов'язаний з римейком 2014 року, в MGM не уточнили, але в січні 2018 року Ноймайер, згадавши в інтерв'ю роботу над новим фільмом, сказав, що він буде пов'язаний лише з оригінальною першою картиною.

 

ВідеоЧеркаси без газу

Над оновленим сценарієм працює Джастін Родес (співавтор сценарію «Термінатор 6»). Зніме стрічку Ніл Бломкамп (відомий по фільму «Район № 9»), а Ноймайер і Майнер виступлять в ролі продюсерів.

Оригінальний «Робокоп», знятий Полом Верховеном, вийшов 1987 року і придбав велику популярність. В подальшому були зняті два продовження (без участі авторів оригіналу), телесеріали і рімейк.

Нагадаємо, що раніше кінокомпанія Sony Pictures Entertainment помилково виклала на Youtube повний фільм "Кілер Калі" замість трейлера.

Вибір редакції