Родичі Джексона випустили фільм-відповідь на звинувачення зірки у педофілії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рідні та колишні колеги співака представили документальну стрічку "Неверленд з перших рук" (Neverland Firsthand).

Члени сім'ї поп-співака Майкла Джексона і люди з його оточення, які  стали на його захист після стрічки "Залишаючи Неверленд", представили свій фільм, де виступили проти звинувачень музиканта в педофілії.

Про це повідомляє видання Vanity Fair.

Документальна стрічка "Нетландія з перших рук" (Neverland Firsthand) була знята у відповідь на скандальний фільм, у якому співачка звинуватили у педофілії.

У новому фільмі знялися племінники виконавця, технічний директор і продюсер. Герої розповіли, що ніколи не бачили поруч з Джексоном скривджених або ображених дітей.

"Жодного разу за мільйон років я не бачив поруч з Майклом Джексоном дитини, яка б мала пригнічений, засмучений, ображений вигляд", - заявив технічний директор співака Бред Сандберг у фільмі в інтерв'ю з продюсером Ліамом Мак'юен.

Саме на YouTube-каналі Мак'юена був опублікований фільм-відповідь.

За словами племінниці співака Бренді Джексон, яка вже розповідала, що вона була знайома з Вейдом Робсоном, заявила що Робсон оприлюднив свої заяви через фінансову вигоду.

"Він знає, як позиціонувати себе в різних ситуаціях, які принесуть йому фінансову вигоду", - зазначила дівчина.

Нагадаємо, фільм "Залишаючи Неверленд"  розповідає історію двох ймовірних жертв Джексона - Вейда Робсона і Джеймса Сейфчака, які стверджують, що в дитинстві піддалися сексуальному насильству з його боку.

Також відомо, що у зв'язку з виходом картини сім'я Майкла Джексона подала на телеканал HBO позов на 100 мільйонів доларів. Родичі стверджували, що компанія порушила умови контракту, укладеного 1992 року. Згідно з умовами договору, HBO не мав права паплюжити честь та гідність артиста.

Залиште свій коментар

Вибір редакції