Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родичі Сайрус та Гемсворта вмовляють їх не розлучатися - ЗМІ

У пари ще є шанс врятувати стосунки.

Новини про розірвання стосунків між співачкою Майлі Сайрус та актором Ліамом Гемсвортом досі не вщухають та поповнюються новими скандальними подробицями.

Як розповідає інсайдер виданню E! News, родичі зіркової пари все ж таки переконують їх не робити квапливих висновків, оскільки це вже не вперше, коли вони розлучаються, але все одно, з часом, знову збігаються.

"Сім'ї Майлі й Ліама переконують їх почекати деякий час і пожити окремо, перш ніж ухвалити остаточне рішення про розлучення. Обидва зараз дуже засмучені тим, що відбувається і страждають від цього", - зізнався інсайдер.

Джерела, близькі до Майлі та Ліама, також повідомляють, що подружжя "намагається не спілкуватися і дійсно дають одне одному простір". Наразі Ліам "поринув у себе" в Австралії зі своєю сім'єю, а Майлі проводить відпустку зі своєю новою подружкою Кейтлін Картер, з якою її заскочили за поцілунками.

Нагадаємо, нещодавно Сайрус випустила ліричну пісню про розрив з Гемсвортом. Нова композиція співачки має промовисту назву Slide Away.

Залиште свій коментар

Вибір редакції