Родина Майкла Джексона виграла суд проти творців стрічки "Залишаючи Неверленд"

Родина Майкла Джексона виграла суд проти творців стрічки "Залишаючи Неверленд"

Фото: Getty Images

Канал HBO зобов'язаний виплатити родичам зірки 100 млн доларів.

Родичі попкороля Майлка Джексона перемогли в суді у справі проти телеканалу HBO, який випустив документальний фільм "Залишаючи Неверленд".

Після виходу скандальної картини на екрани, у лютому 2019-го, родичі зірки подали позов на 100 мільйонів доларів телеканалу HBO. В позові, який був поданий в суді Лос-Анджелеса, йдеться про те, що 1992 року Джексон уклав з HBO контракт. Згідно з ним, HBO отримав права на концертне відео Джексона The Dangerous Tour. В обмін на це телеканал зобов'язався не паплюжити честь та гідність співака після його смерті.

У своєму позові до каналу родичі Джексона зауважили, що "HBO порушила домовленість про те, щоб не паплюжити Майкла Джексона шляхом продюсування або представлення публіці однобокого за змістом зразка неприкритої пропаганди". Суд зобов'язав телеканал виплатити рідним Майкла 100 млн доларів, пише The Sun.

Вже зовсім скоро родичі попвиконавця планують зустрітися з адвокатами телеканалу в арбітражному суді. Спадкоємці Джексона мають намір довести, що всі події у стрічці вигадані і паплюжать ім'я Джексона.

Як відомо, у стрічці "Залишаючи Неверленд" хореограф Вейд Робсон і IT-фахівець Джиммі Сейфчак звинуватили Джексона в педофілії. Вони зазначили, що їм було 7 і 10 років, коли Джексон їх домагався та схиляв до інтимної близькості.

Після показу обурені родичі виконавця назвали озвучені у фільмі звинувачення артиста в педофілії "публічним лінчуванням". Згідно із заявою родичів, не було представлено жодних речових доказів заяв, зроблених у фільмі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація