Роговцева не розуміє, чому російські актори вірять брехні та агітації про Україну

Українська зірка вважає, що російським артистам простіше прийняти агресивну політику РФ.

Народна артистка України Ада Роговцева, яка зібрала 52 тисячі гривень на допомогу пораненим бійцям з зони АТО, прокоментувала нейтральну позицію деяких українських артистів стосовно подій в Україні, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Ада Миколаївна зауважила, що кожен живе так, як хоче, проте оскільки ми народилися на українській землі, то нам слід її захищати і не лишатися осторонь.

"Якої б не був ти професії, яких би ти не мав заслуг, ти маєш відповідати перед своєю совістю і честю, за те, що ти живеш на своїй землі і її борониш. Мені здається, якщо людина думає, що вона митець, то треба сумніватися, чи митець вона, якщо вона не чує, не бачить, що робиться з людьми. Якщо вона не може розділити горе своєї країни, то вона не митець", - наголошує Роговцева.

Також вона говорила і про те, чому більшість її російських колег прийняли агресивну політику Путіна стосовно України. Ада Миколаївна вважає, що вони просто бояться за свою роботу і сім'ю

"Люди бояться за свою кар'єру, за своє благополуччя. І їм легше прийняти агресивну, загальну політику, ніж індивідуальне, людське сприйняття і аналіз", - каже Роговцева.

ВідеоРоговцева не розуміє поведінки деяких російських колег

Вона додала, що їй неодноразово доводилося працювати з російськими акторами, тому їй важко зрозуміти тих, хто з них став проти України

"Ми працювали з ними пліч о пліч. І я не розумію, чому ота пропаганда, агітація та брехня про Україну так діє на них, на розумних людей, високого інтелекту. Я не можу зрозуміти", - поділилася акторка.

Нагадаємо, Ада Роговцева розповіла, як до неї горнулися бійці: вони як маленькі кошенята. Зірка поділилася, що військовим не вистачає жіночого тепла.

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережі vk.com/tsnglamur

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: