Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Роксолана" Мер'єм Узерлі змінила зовнішність до невпізнаваності

Зміна зовнішності приголомшила частину прихильників.

Мер'єм Узерлі змінилася до невпізнаваності. Улюблениця мільйонів, акторка, що грала Роксолану у відомому серіалі "Величне століття", який виходив на телеканалі "1+1", підкоригувала обличчя. Та так, що це викликало буревій емоцій серед глядачок. Зовнішність акторка змінила кардинально саме після закінчення зйомок серіалу.  Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоАкторка, що грала Роксолану у "Величному столітті", кардинально змінила зовнішність

Мар'єм Узерлі змінилась до непізнаваності. Улюблениця мільйонів, акторка, що грала Роксолану у відомому серіалі "Величне століття", який виходив на телеканалі 1+1, підкоригувала обличчя. Та так, що це викликало буревій емоцій серед глядачок. 

Акторка, що грала Роксолану у "Величному столітті", кардинально змінила зовнішність

Ось такою її запам’ятали глядачки 1+1  – пишна, пухкі щічки - головна героїня нашумілого серіалу "Величне століття". Зміна зовнішності Мер'єм Узерлі приголомшила частину прихильників, стала причиною дискусій та чи не головною темою турецьких ток-шоу. Витончені вилиці, великі вуста. Це все тільки на користь акторці, твердить  хірург Павло Денщук, який саме працює з вітчизняними зірками. Результат йому подобається.

"Якщо розглядати фото, що було до в серіалі, ми бачимо досить пласкі в неї вилиці. На цій фотографії ми бачимо чітко витончений носик, ми бачимо виражені вилиці і видалені жирові грудочки Біша, тому що вся нижня частина обличчя в неї зменшилась. Не виключено, що тут є імплант, бо дуже виражені вилиці", - каже кандидат медичних наук, пластичний хірург Павло Денищук.

Новий образ турецько-німецької Роксолани сподобався і нашій українській Роксолані – Ользі Сумській. "Стала красивішою і сексуальнішою. Я бачу тільки уколи краси і вони помірні і мені подобається", - каже вона.

Ольгу Сумська каже, що і сама не проти легкого догляду, аби жінки це робили в міру. "Це прекрасно, вона знаходиться в своїй кращій формі як для її років, тому я її всебічно підтримую",  - каже вона.

А надто, новий образ може свідчити про підготовку до нових ролей.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції