"Роксолана" Мер'єм Узерлі змінила зовнішність до невпізнаваності

Зміна зовнішності приголомшила частину прихильників.

Мер'єм Узерлі змінилася до невпізнаваності. Улюблениця мільйонів, акторка, що грала Роксолану у відомому серіалі "Величне століття", який виходив на телеканалі "1+1", підкоригувала обличчя. Та так, що це викликало буревій емоцій серед глядачок. Зовнішність акторка змінила кардинально саме після закінчення зйомок серіалу.  Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоАкторка, що грала Роксолану у "Величному столітті", кардинально змінила зовнішність

Мар'єм Узерлі змінилась до непізнаваності. Улюблениця мільйонів, акторка, що грала Роксолану у відомому серіалі "Величне століття", який виходив на телеканалі 1+1, підкоригувала обличчя. Та так, що це викликало буревій емоцій серед глядачок. 

Акторка, що грала Роксолану у "Величному столітті", кардинально змінила зовнішність

Ось такою її запам’ятали глядачки 1+1  – пишна, пухкі щічки - головна героїня нашумілого серіалу "Величне століття". Зміна зовнішності Мер'єм Узерлі приголомшила частину прихильників, стала причиною дискусій та чи не головною темою турецьких ток-шоу. Витончені вилиці, великі вуста. Це все тільки на користь акторці, твердить  хірург Павло Денщук, який саме працює з вітчизняними зірками. Результат йому подобається.

"Якщо розглядати фото, що було до в серіалі, ми бачимо досить пласкі в неї вилиці. На цій фотографії ми бачимо чітко витончений носик, ми бачимо виражені вилиці і видалені жирові грудочки Біша, тому що вся нижня частина обличчя в неї зменшилась. Не виключено, що тут є імплант, бо дуже виражені вилиці", - каже кандидат медичних наук, пластичний хірург Павло Денищук.

Новий образ турецько-німецької Роксолани сподобався і нашій українській Роксолані – Ользі Сумській. "Стала красивішою і сексуальнішою. Я бачу тільки уколи краси і вони помірні і мені подобається", - каже вона.

Ольгу Сумська каже, що і сама не проти легкого догляду, аби жінки це робили в міру. "Це прекрасно, вона знаходиться в своїй кращій формі як для її років, тому я її всебічно підтримую",  - каже вона.

А надто, новий образ може свідчити про підготовку до нових ролей.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар