Роман Віктюк помер: стало відомо, кому дістанеться спадок самотнього режисера

Роман Віктюк помер: стало відомо, кому дістанеться спадок самотнього режисера

Фото: instagram.com/teatrviktuka

Знаменитість заробляв близько шести мільйонів рублів на рік.

Стало відомо, який спадок залишив відомий український та російський режисер Роман Віктюк, який помер 17 листопада.

Так, протягом свого життя театрал жодного разу не був одружений та не мав дітей. Подруга знаменитості Валентина Тализіна, з якою Віктюк крутив роман 65 років тому, розповіла "Комсомольській правді", що режисер мав квартиру на Тверській вулиці в Москві та купу дизайнерських піджаків. Саме на одяг він і витрачав майже всі кошти. А на рік Роман заробляв близько шести мільйонів рублів.

Всі гроші він витрачав на піджаки, була у нього така пристрасть. Нічого не відкладав, не збирав. Жив один, без сім'ї. Але у Львові у нього залишилися близькі родичі - дві сестри і племінниця. Там у сімейній могилі Романа Григоровича і поховають.

поділилася подруга та колега Віктюка
Фото: instagram.com/teatrviktuka

За словами адвоката Сергія Жоріна, квартира з видом на Кремль і Держдуму наразі коштує 50 мільйонів рублів. Найімовірніше, спадок дістанеться родичам зі Львова.

Якщо заповіт не складено, все майно відходить спадкоємцям першої черги: батькам, дітям, чоловікам/дружинам. У разі, якщо таких родичів немає, в права вступають спадкоємці другої черги: дідусі/бабусі, брати/сестри та їхні діти. Між ними майно ділиться порівну.

зазначив адвокат

Нагадаємо, Роман Віктюк помер у віці 84 років від коронавірусу.  Відомого режисера, ймовірно, поховають у Львові.

Важку втрату прокоментувало багато знаменитостей, серед них актори Андрій Данилко, Максим Віторган, ведучий Юрій Горбунов та багато інших.

Повʼязані теми:

Наступна публікація