Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія і Україна завжди будуть разом: скандальний Полунін закликав до любові та примирення країн

Танцівник просить допомогти всіх людей об'єднати світ за допомогою любові.

Відомий танцівник українського походження Сергій Полунін, який нещодавно отримав російське громадянство, наразі закликає Росію і Україну до примирення.

Так, на своїй сторінці Instagram популярний артист опублікував фото з російським і українським паспортами, яке супроводив емоційним підписом, в якому попросив прихильників не дати себе обдурити і не ненавидіти один одного.

Сергій Полунін_1
instagram.com/sergeipolunin

"Росія і Україна завжди будуть разом. Любов один до одного - найдорожче. Скоро ми знову будемо разом ", - поділився упевненістю Сергій.

Також у одному із останнії своїх постів у соцмережі танцівник розповів про свою вселенську місію об'єднати світ за допомогою любові.

"Звернення до послідовників нового світового порядку. Ви не змогли об'єднати світ через війни, руйнування, революції і заворушення. У майбутньому все тільки погіршиться, буде небезпечніше для вас і для інших людей. Мені була дана місія Всесвіту з безмежною енергією і підтримкою - об'єднати цей світ за допомогою любові! Це єдиний справжній, найпотужніший спосіб це зробити. Ми йдемо по дуже небезпечним шляхом, який, швидше за все, призведе до руйнування нас усіх...Я прошу всіх людей допомогти мені об'єднати цей світ за допомогою любові. Разом ми це зробимо", - написав Полунін у своєму мікроблогу.

Нагадаємо, скандал навколо Полуніна розгорівся у день народження артиста. 20 листопада на його сторінці мікроблогу з'явився знімок президента РФ з закликом "спрямувати йому усі добрі побажання". Це викликало чимало запитань. Врешті решт Полунін розвіяв усі сумніви, виклавши у соцмережі фотографію тату з Путіним, яке він вже давно зробив собі на грудях. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції