Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія все життя підтримувала мене набагато більше: Сніжана Онопка зробила гучну заяву проти України

Модель написала скандальний пост на своїй сторінці Instagram.

Українська супермодель Сніжана Онопка, яка нещодавно повернулася у світ моди після тривалої паузи, досить гнівно висловилася в бік України.

Скандальний пост 31-річна модель виклала на власній сторінці Instagram.

"Ви знаєте, я щойно подивилася, що жоден український журнал на мене не підписаний. Чесно, я шокована. Мені цікаво, це бойкот єдиній українській моделі, яка має купу обкладинок Vogue, яка працювала з усіма найвідомішими і легендарними фотографами, яка зробила всі компанії, яку знають у світі, як би там не було", - жорстко написала Сніжана, підкріпивши пост обкладинкою Vogue зі своїм зображенням.

Також Онопка повідомила, що проживання в Україні стало для неї великою помилкою, оскільки тут, за її словами, не сприймають людей з іншими поглядами, на відміну від Росії, яка її завжди підтримувала.

"Моя велика помилка була залишитися жити в цій країні, де люди не терплять людей з іншою думкою, з іншими поглядами, і людей, які не бояться висловлювати свою думку, це просто огидно, що в моїй країні люди настільки заздрісні, і зовсім не зрозумілі для мене. Росія все життя підтримувала мене набагато більше, тому що як би там не було, вони своїх цінують і просувають. Так само Бразилія, Іспанія, Америка, Британія та багато інших", - зауважила модель.

Наприкінці модель додала, що вона шкодує, що все своє життя прожила в країні, в якій її ненавидять і що Україні до світового рівня, як до Місяця.

"Я можу сказати тільки одне, ви претендуєте на світовий рівень, але вам до нього, як мені пішки до Місяця… І якби я могла, я б змінила свою національність, дуже шкода, що я все своє життя прожила в країні, в якій мене ненавидять", - підсумувала українка.

Нагадаємо, нещодавно Сніжана Онопка спростувала усі чутки, щодо розлучення з чоловіком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції