Росіяни знайшли пояснення "несправедливій" перемозі Джамали на Євробаченні

Лише 10% вважають, що перемогу українці принесла виконавська майстерність.

Росіяни вважають несправедливим підсумок голосування журі на пісенному конкурсі "Євробачення", а перемогу української співачки Джамали пояснюють антиросійським настроєм України.

Про це повідомили російські соціологи за результатами опитування ВЦВГД, передає Интерфакс.

Рівень інтересу росіян до конкурсу "Євробачення" залишається незмінним: дивилися трансляцію 38% респондентів, в той час як в 2009 році, згідно з результатами аналогічного опитування, захід зібрав біля телевізорів 35% опитаних.

72% росіян знають, що перемогла Джамала. 25% зізналися, що не знають, хто переміг на "Євробаченні". 2% впевнені, що перемогу здобула Росія, 1% респондентів назвав інші країни як переможців.

Кожен другий росіянин (51%) упевнений, що підрахунок голосів відбувався чесно, однак більшість (80%) вважає несправедливим голосування професійного журі, стільки ж (80%) засумнівалися в об'єктивності визначення переможця конкурсу.

65% росіян заявляють, що Джамала перемогла завдяки "антиросійській і прозахідній політиці України". Лише 10% респондентів вважають, що перемогу українці принесла виконавська майстерність. Кожен четвертий (25%) учасник опитування не дав певної відповіді.

Більше третини (37%) респондентів впевнені, що Росії варто брати участь у конкурсі, який наступного року прийматиме Україна. 52%, навпаки, пропонують проігнорувати "Євробачення". 11% не дали певної відповіді. Як відомо, для деяких російських артистів в нашу країну заборонений в'їзд через антиукраїнську діяльність або висловлювання.

Хто хоче забрати в України перемогу на Євробаченні

Хто виклав на сайті Європейської спілки петицію із закликом переглянути результати. Чому накручена історія із плутанням балів від Данії для України виявилася неправдою, та хто насправді поставив Сергію Лазарєву від України 12 балів.

Нагадаємо, українська співачка Джамала перемогла у пісенному конкурсі "Євробачення 2016". Із сумарною кількістю балів від журі та глядачів вона отримала 534 бали, а от Росія, від якої виступав Сергій Лазарєв і якому букмекери пророкували перше місце, розмістився на третьому місці із кількістю балів у 491. Друге місце посіла Дамі Ім з Австралії. Вона отримала 511 балів. Джамала представила на конкурсі пісню "1944", присвячену трагічній сторінці в житті кримськотатарського народу - депортації, організованої окупаційною радянською владою.

Завдяки перемозі Джамали, наступного року конкурс відбудеться в Україні. Міністр культури Швеції Аліс Ба Кунке вже пообіцяла, що Україні допоможуть із проведенням "Євробачення 2017"

Мери п'ятьох українських міст заявили про бажання прийняти у себе міжнародний пісенний конкурс. На проведення претендують Київ, Одеса, Львів, Дніпропетровськ та Херсон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: