Росіяни знайшли пояснення "несправедливій" перемозі Джамали на Євробаченні

Лише 10% вважають, що перемогу українці принесла виконавська майстерність.

Росіяни вважають несправедливим підсумок голосування журі на пісенному конкурсі "Євробачення", а перемогу української співачки Джамали пояснюють антиросійським настроєм України.

Про це повідомили російські соціологи за результатами опитування ВЦВГД, передає Интерфакс.

Рівень інтересу росіян до конкурсу "Євробачення" залишається незмінним: дивилися трансляцію 38% респондентів, в той час як в 2009 році, згідно з результатами аналогічного опитування, захід зібрав біля телевізорів 35% опитаних.

72% росіян знають, що перемогла Джамала. 25% зізналися, що не знають, хто переміг на "Євробаченні". 2% впевнені, що перемогу здобула Росія, 1% респондентів назвав інші країни як переможців.

Кожен другий росіянин (51%) упевнений, що підрахунок голосів відбувався чесно, однак більшість (80%) вважає несправедливим голосування професійного журі, стільки ж (80%) засумнівалися в об'єктивності визначення переможця конкурсу.

65% росіян заявляють, що Джамала перемогла завдяки "антиросійській і прозахідній політиці України". Лише 10% респондентів вважають, що перемогу українці принесла виконавська майстерність. Кожен четвертий (25%) учасник опитування не дав певної відповіді.

Більше третини (37%) респондентів впевнені, що Росії варто брати участь у конкурсі, який наступного року прийматиме Україна. 52%, навпаки, пропонують проігнорувати "Євробачення". 11% не дали певної відповіді. Як відомо, для деяких російських артистів в нашу країну заборонений в'їзд через антиукраїнську діяльність або висловлювання.

ВідеоХто хоче забрати в України перемогу на Євробаченні

Нагадаємо, українська співачка Джамала перемогла у пісенному конкурсі "Євробачення 2016". Із сумарною кількістю балів від журі та глядачів вона отримала 534 бали, а от Росія, від якої виступав Сергій Лазарєв і якому букмекери пророкували перше місце, розмістився на третьому місці із кількістю балів у 491. Друге місце посіла Дамі Ім з Австралії. Вона отримала 511 балів. Джамала представила на конкурсі пісню "1944", присвячену трагічній сторінці в житті кримськотатарського народу - депортації, організованої окупаційною радянською владою.

Завдяки перемозі Джамали, наступного року конкурс відбудеться в Україні. Міністр культури Швеції Аліс Ба Кунке вже пообіцяла, що Україні допоможуть із проведенням "Євробачення 2017"

Мери п'ятьох українських міст заявили про бажання прийняти у себе міжнародний пісенний конкурс. На проведення претендують Київ, Одеса, Львів, Дніпропетровськ та Херсон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: