Російська кіностудія хоче зняти ДіКапріо в ролі молодого Леніна

Нещодавня заява актора про бажання зіграти Путіна "надихнула" "Ленфільм".

Студія "Ленфільм" із Санкт-Петербурга висловила бажання відзняти стрічку про Леніна із Леонардо ДіКапріо в головній ролі.

Днями вкотре номінант на "Оскар" заявив про своє бажання зіграти чинного президента Росії. Цей факт, очевидно, "надихнув" кіностудію на таке неординарне рішення

"Завжди цікаво створювати глядацьке кіно. Тим паче, Леонардо ДіКапріо часто порівнюють із Леніним в молодості. У нас достатньо декорацій та реквізита, щоб відтворити епоху революції", - запевнив прес-секретар кінокомпанії для "Радио Балтика".

Іменитий режисер, який працював над екранізацією "Майстра та Маргарити", Володимир Бортко наголосив про своє бажання стати постановником картини.

"ДіКапріо - хороший артист. Він може грати те, що він хоче. Я б із задоволенням зняв би його, якби він запросив мене як режисера. Який проект був би кращим, не знаю, залежить від сценарію ", - пояснив Бортко.

Своєю чергою, Палац Юсупових, де вбили Распутіна, в особі його директора запевнив, що для Лео вони готові провести індивідуальну екскурсію.

Нагадаємо, ЗМІ відшукали "альтернативного" двійника ДіКапріо у Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: