Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська прокуратура розпочала перевірку нашумілого кліпу "Ленінграда"

Відео на пісню "В Питере - пить" обурило активістів.

Скандальний гурт "Ленінград", який представив чергову відеороботу, "потрапив під приціл" прокуратури.

У Санкт-Петербурзі розпочато перевірку кліпу колективу на пісню "В Питере - пить", пише РИА Новости.

"Перевірка за запитом проводиться", - повідомив представник відомства.

Зазначимо, на початку травня відповідний запит до прокуратури направив депутат законодавчих зборів міста Євген Марченко. Він прагне перевірити кліп на вміст у ньому пропаганди алкоголізму.

До нього приєдналися декілька громадських організацій міста. Серед ініціаторів - представники ради ветеранів Виборзького району Петербургу, Товариства жителів блокадного Ленінграда муніципального освіти Шувалово-Озерки, Виборзької місцевої організації Всеросійського товариства інвалідів, фонду допомоги ветеранам спорту, силових структур і членам їх сімей "Возрождение".

Активісти вважають, що відео на цю пісню ганьбить місто, а також пропагує алкоголізм, хуліганство та насильство по відношенню до представників влади.

На противагу цьому, голова комітету з розвитку туризму Санкт-Петербурга Віктор Кононов подякував гурту за таку роботу, зазначивши, що відео сприяє збільшенню привабливості міста для туристів.

Нагадаємо, відео на пісню "В Питере - пить" в основі сюжету має історії п'ятьох звичайних петербуржців різних професій, які, доведені на роботі до відчаю, напиваються і гуляють по місту до світанку.

Головними діючими персонажами кліпу виступили -офісний працівник, продавчиня продуктового магазину, співробітник ДПС, таксист і екскурсовод Російського музею.

Не обійшовся "Ленінград" і без характерних йому нецензурних слів та процесу розпиття спиртного.

Залиште свій коментар

Вибір редакції