Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російська співачка Монеточка та Noize MC випустили спільну антивоєнну пісню

Раніше обидва музиканти вже висловлювались проти будь-яких військових конфліктів.

Популярна російська співачка Монеточка та Noize MC, який у минулому та позаминулому роках виступав на фестивалі Atlas Weekend, записали спільний антивоєнний трек під назвою "Люди с автоматами".

Ми не будемо переказувати текст і намагатися пояснити, що мали на увазі музиканти, краще послухайте пісню. Свою улюблену частину ми вже обрали.
 
Люди с автоматами нас спасут
От людей с автоматами, если что
Плохих людей с автоматами всех убьют
Из них хорошие сделают решето,
А если все-таки плохие вдруг победят,
Значит просто плохими были не те
Это нам хорошие доходчиво объяснят
Перед тем как забрать суверенитет.

Випуск нової композиції майже збігся з початком найбільшого всеросійського фестивалю під відкритим небом "Нашествие", який пробойкотувало багато популярних російських виконавців, серед яких і монеточка. Причина бойкоту – партнерство фестивалю з Міністерством оборони РФ. 

"Там, де музика - немає місця зброї. Приносимо вибачення всім нашим шанувальникам!", - написав один із гуртів Вконтакте.

Три роки тому Noize MC цькували у Росії за виступ у Львові на фестивалі Zaxid, коли Noize MC взяв у руки український прапор. Музикант став жертвою інформаційної війни, через те що неодноразово заявляв в інтерв'ю, що засуджує будь-які військові конфлікти.

Монеточка та Noize MC скоро дадуть концерти в Україні. Виконавиця виступить двічі в підтримку нового альбому "Розмальовки для дорослих", який вийшов 2018 року. Перший виступ відбудеться 1 листопада - в Харкові, а другий 3 листопада - в Києві. А Noize MC дасть концерт у Києві 16 грудня.

Вибір редакції