Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський актор Дерев'янко заступився за Зеленського і зізнався у коханні Україні

Павло Дерев'янко розповів, що йому пропонували бути довіреною особою президента.

Російський актор Павло Дерев'янко, відомий багатьом за фільмами "Бій з тінню", "Ржевський проти Наполеона" висловився про ситуацію в Україні і щодо цькування Володимира Зеленського в РФ.

Як відомо, прем'єру нового фільму "Кварталу 95" "8 кращих побачень", де Зеленський зіграв головну роль, намагалися зірвати в Москві і активно бойкотують через політичні погляди шоумена.

"Мені дуже неприємно від усього цього. З Володимиром ми старі товариші. І я в цій ситуації дотримуюся нейтральної позиції, що жахливо звучить. Тому що точно знаю: правда десь посередині і вона у кожного своя. Винні політики, а страждають люди, яких по обидва боки зомбують телевізор і громадська думка, нав'язана кимось", - сказав Павло в інтерв'ю виданню "Собеседник".

Крім цього, актор зізнався в коханні Україні і згадав розмову, яка відбулася у Павла з братом під час відпочинку в Одесі.

"Минулого літа я їздив в Одесу. Спілкувався з різними хлопцями, як-то випивали ввечері, і я побачив, які вони затяті українці. Вони допомагали своїй армії грошима, можливо, як і Володя Зеленський, і готові були сперечатися з кожним, хто не поділяв їхню позицію. У них була своя правда, і вони були трішки напідпитку! Брат мені каже: "Ти знаєш, як українці в Донбасі над нашими знущаються?!" Я відповідаю: "Наші теж всяке творять! Просто нам цього не показують!" Все це жахливо по суті! Я люблю Україну і досі не можу і не хочу з усім цим миритися!" - розповів Дерев'янко.

Крім цього, Павло вважає, що артистам варто триматися подалі від політики. Як зізнався Дерев'янко, свого часу йому пропонували стати довіреною особою президента. Але актор відмовився.

"У кожного свій шлях. Я особисто не хочу. Мені пропонували бути довіреною особою президента. Відмовився. Вважаю, що артистові потрібно триматися осторонь від політики і займатися своєю справою".

Залиште свій коментар

Вибір редакції