Російський актор Пашинін назвав Путіна "карликом" та "гадом паскудним"

Артист не приховує свого ставлення до президента РФ.

Російський актор Анатолій Пашинін від початку Євромайдану покинув роботу в РФ та приїхав до України.

Зірка стрічок "Украденное счастье", "Адмиралъ", "Мы из будущего" не лише їздив на Майдан та підтримував українців, а й відверто засуджував дії російського президента Володимира Путіна.

В інтерв'ю виданню "Гордон" Пашинін не поскупився словами на адресу Путіна і заявив, що цей "карлик" нічим не може його здивувати.

"Слово "х ... йло" мало що про нього говорить. Занадто буква "у" пом'якшує ефект. Я б одні тверді знаки ставив би при згадці цього гада паскудного. Все кричить про його неспроможність як чоловіка і індивідуума. Не отримав путню освіту, не зробив кар'єру навіть у такій скотинячій структурі як КДБ. Ви бачили його фото з оголеним торсом? Одразу видно, гормональний фон порушений, волосся на грудях немає, а ці груди, які висять, я вибачаюся, найпородистішої жінки?" - сказав Пашинін про Путіна.

Актор впевнений, що "вся підлість Путіна була абсолютно передбачувана".

Дісталося від Пашиніна й українській владі.

"В Україні деграданти взяли владу і правлять. Я не розумію, як українці прощають знущання над собою? Не розумію, як в XXI столітті можна проводити секретні переговори. Хіба, коли людина голосувала за тебе, давала право укладати якісь угоди в таємниці?" - не розуміє артист.

Анатолій Пашинін
Пашинін не приховує емоцій щодо Путіна

Пашинін розповів, чи вдасться Україні, на його думку, найближчим часом відвоювати Донбас і повернути Крим.

"Через кілька років я бачу Донбас як край самотніх жінок. Пенсіонерки, які репетували "Путін, введи війська!", Повинні були подумати, як потім будуть ставитися до їх дітей та онуків. А до них ще довго будуть ставитися з величезною підозрою. Зґвалтували майбутнє цього регіону та його жінок. Я, наприклад, погребую взяти в дружини даму з того боку, з Луганської або Донецької області. Не знаю, скільки КамАЗів чеченців, бурят та інших ординців на ній спали. Стосовно Криму. Щойно з'явилися "зелені чоловічки", був саме час підтримати кримських татар. Хто з нас більший фашист: я або Турчинов? Адже очевидно - він здав Крим. А Порошенко - Донбас. Це змова. І, зауважте, кримські татари вам не дорікають, що ви знову їх здали. Вони розуміють, мабуть, те, що я у своїй люті відмовляюся розуміти", - наголосив актор.

Нагадаємо, російський актор Пашинін носить на грудях шеврон батальйону "Азов". Зірка інколи також їздить до зони АТО.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: