Російський депутат запропонував перевозити Собчак у клітці після скандалу у літаку

Парламентарії шоковані поведінкою ведучої.

Інцидент із Ксенією Собчак, який стався у четвер на борту літака, який прямував з Москви в Санкт-Петербург, обурив депутатів Держдуми і не лише їх.

Так, співголова Центрального штабу Загальноросійського народного фронту, депутат Ольга Тимофєєва заявила, що Собчак не мала так поводитися і ображати бортпровідницю. Тимофєєва зауважила, що стюардеса виконувала свою роботу і діяла згідно з інструкцією.

"Але в цій ситуації вражає ще й те, що обстановку на літаку розпалює відома людина, що зараховує себе, судячи з усього, до інтелігенції. Відповідальність Ксенії Собчак як людини публічної за образи на адресу стюардеси тільки зростає. Наскільки б не була відомою людина, вона не має права на таку скандальну поведінку, що суперечить нормам моралі і моральності", - заявила Тимофєєва, пише argumenti.ru

А от депутат Держдуми Сергій Іванов пропонує застосувати щодо Собчак більш радикальні дії і перевозити її у літаку в спеціально обладнаній клітці.

"Я думаю, для таких, як Собчак, потрібно виділяти в літаку окреме місце у вигляді клітки і туди її поміщати - і нехай літає там. Я бачив її якось в залі очікування: вона лежала там догори ногами, ноги закинувши на диван. Бідна мама там сором'язливо відверталася. Ну, ось що поробиш, така от вона людина", - сказав парламентарій.

Схоже, Ксенія Собчак має на увазі всі невдоволення і продовжує насолоджуватися своїм життям. Що й не дивно. Подейкують, що вже зовсім скоро ведуча подарує своєму чоловіку, актору Максиму Віторгану, дитину. Принаймні, цю інформацію вже підтвердили друзі подружжя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: