Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський депутат запропонував перевозити Собчак у клітці після скандалу у літаку

Парламентарії шоковані поведінкою ведучої.

Інцидент із Ксенією Собчак, який стався у четвер на борту літака, який прямував з Москви в Санкт-Петербург, обурив депутатів Держдуми і не лише їх.

Так, співголова Центрального штабу Загальноросійського народного фронту, депутат Ольга Тимофєєва заявила, що Собчак не мала так поводитися і ображати бортпровідницю. Тимофєєва зауважила, що стюардеса виконувала свою роботу і діяла згідно з інструкцією.

"Але в цій ситуації вражає ще й те, що обстановку на літаку розпалює відома людина, що зараховує себе, судячи з усього, до інтелігенції. Відповідальність Ксенії Собчак як людини публічної за образи на адресу стюардеси тільки зростає. Наскільки б не була відомою людина, вона не має права на таку скандальну поведінку, що суперечить нормам моралі і моральності", - заявила Тимофєєва, пише argumenti.ru

А от депутат Держдуми Сергій Іванов пропонує застосувати щодо Собчак більш радикальні дії і перевозити її у літаку в спеціально обладнаній клітці.

"Я думаю, для таких, як Собчак, потрібно виділяти в літаку окреме місце у вигляді клітки і туди її поміщати - і нехай літає там. Я бачив її якось в залі очікування: вона лежала там догори ногами, ноги закинувши на диван. Бідна мама там сором'язливо відверталася. Ну, ось що поробиш, така от вона людина", - сказав парламентарій.

Схоже, Ксенія Собчак має на увазі всі невдоволення і продовжує насолоджуватися своїм життям. Що й не дивно. Подейкують, що вже зовсім скоро ведуча подарує своєму чоловіку, актору Максиму Віторгану, дитину. Принаймні, цю інформацію вже підтвердили друзі подружжя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції