Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський журналіст Гаспарян назвав "Євробачення" у Києві "найкращим за останні кілька років"

Журналіст прокоментував відсутність російської учасниці на конкурсі.

Російський журналіст Артур Гаспарян був приємно здивований організацією конкурсу "Євробачення-2017" у Києві, йдеться у "Світському житті".

Гаспарян зізнався, що їхав до української столиці за позитивом, який і отримав.

"Завжди вражала київська атмосфера і я не знав, чи зберіглася вона - ця атмосфера позитива. Це те, що завжди мене змушувало сюди їхати з Москви на 2-3 дні, щоб відпочити. Коли я поїхав на майданчик, про який також багато чого читав, я побачив, що це один з найзручніших за останні роки майданчиків, які я зустрічав на конкурсі, а на "Євробачення" я їжджу з 2003 року. Мені подобається все, для мене це найкраще "Євробачення" за останні кілька років", - поділився емоціями Гаспарян.

Також він торкнувся теми відсутності цьогоріч Росії на "Євробаченні". Як відомо, СБУ заборонила російській учасниці Юлії Самойловій в'їзд, оскільки вона перетинала кордон окупованого Криму, чим порушила закон України.

"Думаю, що від початку не було великого бажання їхати до України, це по-перше. Беручи до уваги весь контекст у стосунках між Росією та Україною, після чергового випуску новин, в якому будуть розповідати про те, який жах в Україні, показувати пісенний конкурс з Києва, де всі посміхаються, прапорці, музика. Думаю, для тих людей, які приймали це рішення, це було б великою проблемою. І не було великого бажання. Але в той самий час топнути ногою та сказати: "Ми бойкотуємо це" - це підставити самих себе. Перемогло бажання довести ситуацію до точки кипіння, абсурду. Абсурд і стався", - пояснив Гаспарян.

Нагадаємо, що переможцем "Євробачення-2017" став Сальвадор Собрал з Португалії.

Відео Російський музичний критик Артур Гаспарян про Євробаченя в Києві: мені подобається абсолютно все

Залиште свій коментар

Вибір редакції