Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роуз Макгавен вперше заговорила про те, що Вайнштейн зґвалтував її

Акторка розповіла про пережите насильство засновнику Amazon, але він проігнорував це.

Зірка серіалу "Всі жінки - відьми" Роуз Макгавен, яка однією з перших заявила про сексуальні домагання з боку Гарві Вайнштейна, детальніше розповіла про насильство.

Так, Роуз, яка ділилася, що Гарві причинив їй шкоду, та яку сама - не говорила, вперше зізналася, що кінопродюсер зґвалтував її. Про це Макгавен написала у своєму Twitter.

Більше того, зірка повідомила, що про пережите насильство вона розповіла засновнику кінокомпанії Amazon Studios Джеффу Безосу. Однак той проігнорував її скарги.

"Джеффе Безос, я говорила голові вашої студії про сексуальні домагання Гарві Вайнштейна в мій бік. Казала, що Гарві зґвалтував мене. Я повторювала це знову і знову. Він сказав, що це не доведено. Але я відповіла, що я і є доказ", - написала Макгавен у мікроблозі.

Торік в одному з інтерв’ю акторка розповідала, що піддалася сексуальному насильству з боку кінопродюсера, імені якого тоді не назвала. Після "інциденту в готельному номері" Вайнштейн уклав угоду з Макгавен. Від компанії Вайнштейна Роуз отримала 100 тисяч доларів і підписала угоду про нерозголошення.

"Тепер уявіть собі його величезне обличчя і тіло, що нагадує монстра, яке наближається до вас. За одну секунду ваше життя перестає бути вашим. Ви пропали", - розповідала тоді зірка.

Роуз Макгавен та Гарві Вайнштейн
Getty Images
Роуз Макгавен та Гарві Вайнштейн

Також акторка повідомила, що після того, як пожалілася засновнику Amazon Studios на Вайнштейна, кінокомпанія закрила її шоу. І це при тому, що Макгавен після усього сама захотіла забрати сценарій.

"Я зателефонувала своєму адвокату і сказала, що хочу повернути свій сценарій, але перш ніж я це зробила, у Amazon Studios повідомили, що моє шоу закрили", - поділилася Макгавен.

Жертви Гарві Вайнштейна у інфографіці

Тепер зірка має намір відновити справедливість і викрити засновника Amazon, який, за її зізнанням, все знав і продовжував спонсорувати проекти Гарві.

До слова, очільника Amazon Studios Роя Прайса також звинуватили у сексуальних домаганнях. Кінопродюсерка Іса Гакетт повідомила, що Прайс робив їй непристойні пропозиції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції