Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Роздратований Кіркоров вилаявся в ефірі шведського телеканалу

Артисту заважали давати інтерв'ю якісь шуми.

Скандальний російський співак Філіп Кіркоров, який виступив автором пісні представників Молдови на "Євробаченні-2018", вкотре вирізнився поведінкою.

Так, днями виконавець давав інтерв’ю шведському телеканалу, де ділився враженнями від цьогорічного пісенного змагання.

Раптово Кіркоров перервав спілкування, підвівся і пішов зробити зауваження тим, хто заважав йому говорити з журналістом. Про це повідомляє Instagram-канал Super.

Як з’ясувалося, співака відволік якийсь шум, який чувся за стінкою.

"А можна не шарудіти і піти на *** звідси? Дякую!" – сказав артист.

 

"Далее следует непереводимая игра слов с использованием местных идиоматических выражений" — примерно так перевели выругавшегося Филиппа Киркорова в эфире шведского телеканала. Рассказывая о своей любви к "Евровидению" во время пребывания в Лиссабоне, Филипп вышел из себя из-за шума за кадром и, не сдержавшись, обрушился с упреками в адрес источника помех: "А нельзя не шуршать и пойти на *** отсюда? Спасибо!" Именно в таком виде интервью и пошло в эфир. Чем вам не альтернативная концовка второй части — продолжения провокационного киркоровского клипа "Цвет настроения синий", который набрал уже 25 миллионов просмотров в YouTube?

Публикация от Super (@super.ru)

Саме в такому вигляді інтерв'ю і пішло до ефіру. Цікаво, що на місцевому каналі витівку Кіркорова переклали приблизно так: "Далі йде неперекладна гра слів з використанням місцевих ідіоматичних виразів".

Нагадаємо, тим часом французький музикант та лідер гурту Space Дідьє Маруані продовжує звинувачувати Філіпа Кіркорова у плагіаті. Дідьє поскаржився на російського співака через викрадення пісень ще 2016-го. Він подав до суду на Кіркорова, але з невідомих причин російський суд відхилив позов Маруані.

Залиште свій коментар

Вибір редакції