Розгніваний батько Фріске прокоментував претензію "Русфонду" стосовно зникнення грошей

Чоловік наполягає на наявності усіх документів про витрати на лікування Жанни.

Скандали навколо родини покійної співачки Жанни Фріске, яка померла від раку влітку минулого року, не вщухають: цього разу в його епіцентрі – гроші.

Благодійна організація "Русфонд" занепокоєна нецільовим використанням зібраних на лікування артистки грошей. Йдеться про 21 мільйон доларів, які "могли бути переведені на рахунки третіх осіб", зауважується на сайті фонду.

Також представники організації наголошують, що, відповідно до законодавства РФ, особа, яка робила пожертви, має право їх відкликати в разі недоцільного їхнього використання.

У відповідь на таку інформацію батько співачки Володимир Борисович Фріске  обурено заявив, що має усі необхідні для звітності документи про витрати на лікування доньки.

"А "Русфонд ", що, знає, що там справа вже закінчилася? Ідіть ви куди подалі зі своїм "Русфондом"! Ще навіть суду не було, а вони таку фігню пишуть! У мене чеків більше, ніж на 50 мільйонів! Коли потрібно буде, я в суді все викладу. У нас справа стосовно спадку ще не закінчилася. У "Русфонді" одні нелюди сидять!" - ствердив чоловік у коментарі Super.

Нагадаємо, "Русфонд" відмовився звітувати стосовно невитрачених на лікування Фріске 25 мільйонів рублів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: