Розкішна "Міс Україна Всесвіт" представить країну у неймовірній сукні-"дереві" з мальвами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сукня, над створенням якої працювало десятеро майстрів, важить 15 кілограмів.

23-річна одеситка Карина Жосан, яка отримала корону "Міс України Всесвіт 2018" з білого золота, вирушила до Таїланду, щоб почати підготовку до фіналу найбільш престижного світового конкурсу краси "Міс Всесвіт", який відбудеться у Бангкоку 17 грудня.

Комітет конкурсу "Міс Україна Всесвіт" особливо відповідально підійшов до створення вбрання української красуні, яке вона представлятиме у шоу національних костюмів. Цього року українка матиме справді приголомшливу сукню.

Національний костюм має навіть власну назву - "Дерево життя". Вбрання оздоблене елементами українських орнаментів, що використовувались в традиційних українських костюмах і рушниках.

"Міс Україна Всесвіт 2018" Карина Жосан_2
Міс Україна Всесвіт

Червоний колір символізує любов українського народу до своєї землі, до своєї родини, до Батьківщини. Білий колір вказує на чистоту і святість української душі.

Над втіленням ідеї образу працювало 10 майстрів різних напрямів ремесел, таких як: швацтво, декор, ковальство. Виготовлення зайняло більше 90 днів.

Кількість використаних для оздоблення костюму шовкових ниток складає майже 11 кілометрів, руками майстринь було виготовлено 50 квіток махрової мальви.

Загалом костюм важить 15 кг.

Його авторами є Дизайн-студія Svitlo.

"Міс Україна Всесвіт 2018" Карина Жосан_3
Міс Україна Всесвіт

Нагадаємо, що конкурс "Міс Всесвіт"-2018 відбудеться в столиці Таїланду - Бангкоку, у грудні поточного року. На найпрестижнішому конкурсі краси нашу країну представить володарка титулу "Міс Україна Всесвіт"-2018, 23-річна одеситка Каріна Жосан.

Ведучими шоу стануть модель plus-size Ешлі Грехем і комік Стів Гарві. 

Також з собою Каріна повезе національний сувенір - підвіс "SAVE MY WORLD", виготовлений з великого топазу, у вигляді земної кулі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції