Розкрито подробиці раптової смерті зірки "Гаррі Поттера" Гелен МакКрорі

Розкрито подробиці раптової смерті зірки "Гаррі Поттера" Гелен МакКрорі

Фото: Associated Press

Подруга акторки поділилася подробицями її смерті.

Відома британська акторка, Нарциса Малфой  з "Гаррі Поттера" Гелен МакКрорі, яка днями померла від онкології, виявляється до останнього приховувала свою хворобу.

Як розповіла подруга Гелен виданню The Guardian, раптова смерть знаменитості, пояснюється перш за все тим, що вона просила всіх рідних і друзів зберігати її захворювання в таємниці. Вона не хотіла, щоб ця інформація нашкодила її життю і кінокар'єрі, тому про рак знало дуже мало людей.

Коли ти публічна людина, потрібно охороняти речі, які стосуються тільки тебе

пояснила жінка.

Також, за словами подруги зірки, Гелен дізнавшись про свій діагноз прийняла його "з хоробрістю і гумором" і до останніх днів вона продовжувала займатися благодійністю.

Примітно, що чоловік МакКрорі, актор Деміен Льюїс віддав данину поваги своій покійній дружині, опублікувавши зворушливе есе у виданні The Sunday Times.

Гелен МакКрорі з чоловіком, 2019 рік / Фото: Associated Press

"Я ніколи не зустрічав нікого, хто так свідомо поширював би щастя. Я ніколи не зустрічав нікого, хто міг би так радіти життю. Її здатність бути "тут і зараз" і насолоджуватися моментом надихала. Їй була нецікава саморефлексія; вона вірила в те, що потрібно дивитися назовні, а не всередину. Ось чому вона змогла так яскраво направити своє світло на інших....Я вже сумую за нею. В останні місяці вона сяяла яскравіше, ніж можна було уявити. Її найбільшим і найвишуканішим вчинком хоробрості і щедрості було "нормалізувати" її смерть. Вона не виявила ні страху, ні гіркоти, ні жалості до себе, а тільки озброїла нас сміливістю, щоб йти далі, і наполягла на тому, щоб ніхто не сумував, тому що вона щаслива. Я вражений нею. Вона була метеором в нашому житті", - зауважив актор.

Нагадаємо, Про смерть Гелен МакКорі стало відомо 16 квітня. Акторці було лише 52 роки. Окрім "Гаррі Поттера" вона також зіграла в таких серіалах і фільмах, як "Гострі козирки", "Доктор Хто" і "007 Координати" Скайфолл".

Повʼязані теми:

Наступна публікація