Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розлучений Дікусар розповів, кому лишилася їхня з Шоптенко квартира

Хореограф поділився подробицями поділу майна.

Український хореограф Дмитро Дікусар, про розлучення якого із Оленою Шоптенко стало відомо днями, розповів подробиці розставання, йдеться у "Світському житті".

За словами Дікусара, вони із Шоптенко обопільно вирішили розійтися.

"Напевно, зникла якась радість у стосунках і перетворилося все на рутину. Це наше обопільне рішення. Я скажу як чоловік, якщо жінка біля тебе не щаслива, і ти не можеш забезпечити її цим щастям. Кращий момент не тягнути це, а дати комусь іншому можливість зробити це. У мене так сталося, що я побачив, що вона зараз не дуже щаслива поряд зі мною. Тому ми вирішили розійтися", - пояснив рішення колишнього подружжя Дмитро.

Також Дікусар пояснив, що мала на увазі його також колишня дружина Ірина Білик, коли сказала, що після розлучення із Шоптенко Дікусар зможе з нею вільно спілкуватися.

"Перший час після розлучення з Іриною, рік йде на те, щоб кожен пробачив одне одного і відійти від стосунків, а наступні три-чотири роки мене просто не було в країні. У цьому, певно, головна причина, чому ми з Ірою не зустрічалися. Ніхто нікому не забороняв ні з ким зустрічатися", - запевнив танцівник.

До слова, після весілля батьки Шоптенко подарували їй із Дмитром квартиру на Оболоні в Києві. За словами Дікусара, він на неї не претендує.

"Ніяких претензій у мене нема, я з'їхав, орендував квартиру в іншому місці. Планую поки попрацювати в Україні, а надалі планую поїхати до Америки", - поділився планами Дмитро.

Нагадаємо, стали відомі причини розлучення Шоптенко та Дікусара. Інсайдер повідомив ТСН.ua подробиці зіркового розриву.

Залиште свій коментар

Вибір редакції