Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розлучення Арнольда Шварценеггера може потрапити до Книги рекордів Гіннеса

Актор протягом сімох років не може розлучитися з дружиною.

Голлівудський актор Арнольд Шварценеггер, який нещодавно переніс екстрену операцію на відкритому серці, досі перебуває у офіційному шлюбі з дружиною Марією Шрайвер.

Іхній шлюборозлучний процес триває вже понад сім років та може потрапити до Книги рекордів Гіннеса як найдовший в історії, повідомляє TMZ.

Цікаво, що фінансові питання і моменти, пов'язані з опікою над дітьми, тільки двоє з яких були на той момент неповнолітніми, парі вдалося залагодити швидко.

Однак процедура розлучення досі не завершена, тому залишається тільки те, що Арнольд не прагне розлучатися. Він не квапить юристів, але при цьому пара не збирається знову починати стосунки. Та і Шрайвер не дуже намагається прискорити розлучення.

Зауважимо, Марія Шрайвер та Арнольд Шваценеггер одружилися 1986 року. За час шлюбу у подружжя народилося четверо дітей. Старшій дочці Кетрін Юніс зараз вже 29 років, Крістині Марії Аврелії - 27, Патріку - 25, а молодшому Крістоферу - 20 років.

Арнольд Шваценеггер
Getty Images
Арнольд Шварценеггер з Марією Шрайвер та дітьми

Але сім років тому сімейна ідилія була зруйнована: Марія подала на розлучення. Приводом для цього послужила зрада чоловіка з хатньою робітницею, за час стосунків з якою у Залізного Арні народився позашлюбний син Джозеф, який є ровесником молодшого сина подружжя Крістофера.

Нагадаємо, нещодавно старшу доньку Шварценеггера Кетрін заскочили на побаченні з зіркою "Світу Юркського періоду" Крісом Праттом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції