Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розлучення Джолі та Пітта: якою була історія кохання Бранджеліни

Пара була разом 12 років.

Стосунки чи не найгарнішої пари Голлівуду, Анджеліни Джолі та Бреда Пітта розпочатилися у травні 2004-го року на зніманнях культового фільму "Містер і місіс Сміт".

Почуття, які були прописані в сценарії раптово вийшли за рамки знімального майданчика.

На той момент Бред Пітт був одружений на акторці Дженніфер Еністон та і в Джолі були не найпростіші часи: вона розійшлася з другим чоловіком Біллі Бобом Торнтоном.

Режисер фільму про коханців-спецагентів Даг Лайман згадував, що зірки спочатку не знайшли спільної мови на знімальному майданчику та поводилися "як два скорпіони в банці".

Коли їхні непорозуміння досягнули апогею, асистент режисера замкнув їх в одному вагончику. Саме тоді, за чутками, між акторами спалахнула іскра.

Розлучення Пітта та Еністон спровокувало засилля чуток про Джолі, яку називали причиною розпаду сім'ї. Самі актори заперечували той факт, що їх роман стартував на знімальному майданчику спільного фільму "Містер і місіс Сміт". Лише у січні 2006-го року Анджеліна Джолі в інтерв'ю заявила, що вагітна від Бреда Пітта, підтвердивши їх роман.

Згодом Бред назвав своїм прізвищем двох прийомних дітей Анджеліни: Меддокса, якого та всиновила ще у шлюбі із Біллі Бобом Торнтоном та Захарі - сироті з Ефіопії.  Зірки почали опікуватися дівчинкою разом в 2005-му році. Діти пари отримали подвійне прізвище Джолі-Пітт.

Анджеліна Джолі

Рідна донька пари Шайло народилася 27-го травня 2006-го року. До слова, зірковий батько був присутній на пологах.

"Я не міг пропустити найважливіший момент у житті доньки. Шайло відразу стала татової донькою, моєю улюбленицею", - зізнавався тоді актор.

Січень 2007-го: Бранджеліна переживає смерть матері Джолі Маршелін Бертран. У нелегкий час Бред наглядав за дітьми та був поруч із коханою. Тогоріч родина поповнилася сиротою Паксом Тьена з В'єтнаму.

2008-й рік: У Джолі та Пітта народилися близнюки - хлопчик Нокс і дівчинка Вів'єн. В результаті подружжя стало батьками шістьох дітей.

2012-й рік: Заручини Джолі та Пітта. Пара довго не наважувалася на укладання шлюбу, оскільки чекала на узаконення одностатевих стосунків.

Анджеліна Джолі діти
Getty Images

2013-й рік: Анджеліна зробила операцію по видаленню молочних залоз, оскільки боялася померти, як мама, від раку грудей.  "Я підтримав її рішення і намагався завжди бути поруч ", - наголошував Бред.

Серпень 2014-го року: Бранджеліна стає офіційним подружжям. Після десяти років стосунків Анджеліна та Бред одружилися  у колі друзів в маленькій капличці на півдні Франції.

За два роки шлюбу новини про розлучення Бреда та Анджеліни зявлялися в Інтернеті неодноразово, однак закохані щораз спростовували ці чутки спільними появами.

Худа Джолі
National Enqurier

Джолі хвилювала прихильників хворобливою худорлявістю  та активно продовжувала допомагати біженцям та обездоленим. Судячи із повідомлення юриста, історія Бреда Пітта та Анджеліни Джолі закінчується у 2016-му остаточним розлученням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції