"Розщеплені на атоми": телеканал 1+1 презентує офіційний трейлер до фільму про Чорнобиль

Прем'єра стрічки відбудеться 26-го квітня.

Телеканал 1+1 презентує офіційний трейлер документального фільму власного виробництва під назвою "Розщеплені на атоми", присвяченого 30-й річниці Чорнобильської трагедії.

Картина включає як документальні знімання, що проводились у зоні відчуження, місті Прип'ять та безпосередньо біля атомного реактора, так і художню реконструкцію подій тих часів.

Зокрема, у фільмі буде показане ексклюзивне інтерв'ю директора Чорнобильської АЕС, який зберігав мовчання протягом десятиліть після катастрофи, та унікальні свідчення учасників трагічних подій.

Автор фільму Світлана Усенко у стрічці розповідає жахливу історію жінки, яка втратила коханого чоловіка, дитину та дах над головою. Вона ділиться спогадами та вперше розповідає про те, як їй вдалося пережити найстрашніші моменти життя, не втратити силу духу і бажання жити.

Подолавши бюрократичні та географічні кордони, авторам фільму також вдалося отримати унікальні матеріали судової справи щодо розслідування причин Чорнобильської катастрофи, що зберігаються у Державному архіві РФ.

Окрім цього, у фільмі "Розщеплені на атоми" використані костюми та грим, що найбільш точно передають жахіття, що випали на долю простих людей, які не за власною волею стали героями, і поклали своє життя і здоров'я на захист українців.

Нагадаємо, що у стрічці використані музичні твори гурту ONUKA з міні-альбому Vidlik, присвяченого річниці трагедії, а також пісні Володимира Висоцького.

"Це не черговий фільм-розслідування про причини аварії, дурість українських політиків або нові факти корупції в зоні відчуження. Цей фільм про людей, життя яких "розщепилось на атоми", людей, які пережили невимовний біль, стали учасниками подій, які перевернули життя сотень тисяч людей", - розповіла автор стрічки Світлана Усенко.

фільм про Чорнобиль_1
прес-служба каналу "1+1"
Прем`єра фільму відбудеться 26-го квітня

"Розщеплені на атоми" - це результат роботи управління журналістських проектів телеканалу 1+1. Режисер фільму - Сергій Сотниченко, оператор-постановник - Віталій Панасюк.

Зауважимо, прем'єра фільму "Розщеплені на атоми" відбудеться 26-го квітня в ефірі телеканалу 1+1. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: