Розтин Майкла Джексона провели вдруге. Спеціально для родичів

Родичі співака сподіваються з'ясувати причину його смерті раніше, ніж будуть оголошені результати офіційного розтину.

Приватний патологоанатом на прохання членів родини Майкла Джексона провів повторний розтин тіла померлого. Про це повідомляє газета Los Angeles Times із посиланням на неназвані обізнані джерела. Родичі співака сподіваються з'ясувати причину його смерті раніше, ніж будуть оголошені офіційні результати розтину, проведеного за дорученням коронера округу Лос-Анджелес.

Тести у приватній лабораторії можуть зайняти один-два тижні. Результати офіційної експертизи, проведеної з дотриманням усіх формальностей, стануть відомі через півтора-два місяці.

Як пише Los Angeles Times, родичі померлих часто вдаються до повторного розтину, оскільки не довіряють офіційним висновкам про причини смерті або хочуть отримати їх незалежне підтвердження. Правозахисник Джесі Джексон після бесіди з рідними співака розповів, що у них залишається багато питань з приводу останніх годин життя померлого і дій лікаря, який знаходився з ним поруч.

Після офіційного розтину було оголошено, що смерть Майкла Джексона не носить насильницького характеру. Раніше висувалася попередня версія, згідно з якою співак перестав дихати після ін'єкції сильнодіючого знеболюючого препарату демерола.

Поліція допитала лікаря Конрада Мюррея, що знаходився поряд з Джексоном в останні хвилини його життя. Що саме розповів кардіолог, залишається невідомим. У поліції повідомили лише, що Мюррей є цінним свідком, але не підозрюваним.

Читайте також:

Майкл Джексон залишив борг у півмільярда доларів

Тіло Майкла Джексона передано родині

Поліція визнала лікаря Джексона невинним у загибелі поп-зірки

Розтин тіла Джексона не виявив ознак насильницької смерті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: