Відомий актор дав перше інтерв'ю про перемогу фільму "Камінь, ножиці, папір" ТСН.ua.
Український актор Олександр Рудинський вперше прокоментував перемогу фільму "Камінь, ножиці, папір" на BAFTA Film Awards.
У стрічці про війну в Україні актор зіграв головну роль. А після оголошення перемоги в категорії "Найкращий британський короткометражний фільм" він вийшов на сцену з потужною промовою. Зокрема, згадав про злочинні дії країни-терористки та присвятив нагороду загиблому на фронті другові – актору Євгену Світличному. Промову Рудинського почули не лише глядачі престижної премії, але й всесвітньовідомі зірки, які перебували в залі.
В ексклюзивному інтерв'ю спеціально для ТСН.ua актор зізнався, що відчував напередодні церемонії та з ким з голлівудських зірок спілкувався.
Які були передчуття напередодні церемонії? Чи очікували, що нагорода дістанеться саме фільму з вашою участю?
Я та людина, яка не дуже вірить у прогнози. Намагаюся до всього підходити з холодними мізками. Але перед тим, як їхати, дружина мені сказала, що я маю бути обов'язково на премії особисто, тому що фільм виграє. А якщо дружина моя так каже, отже, так воно і буде.
До останнього моменту, поки не оголосили фільм, я не знав, хто виграє. Тому це було досить неочікувано, але й водночас, звісно, хотілося. Але сталося, як сталося.
Як вам сама церемонія – що найбільше вразило? Кого з акторів чи акторок ви особисто не очікували зустріти? Можливо, була нагода з кимось з кумирів поспілкуватися за лаштунками?
Я зараз не до кінця усвідомлюю, як потрапив у цю реальність. Ти стоїш там, на сцені, бачиш перед собою Тімоті Шаламе або Едріана Броуді, який дивиться на тебе. Або до тебе підходить Кейт Вінслет і дякує. В такі моменти не до кінця усвідомлюєш, що це все по-справжньому. Але водночас ти розумієш, що вау, так може бути, отже, це працює. Отже, можна жити в Україні, працювати в Україні, але водночас бути поруч з такими великими людьми, які вже багато чого зробили в цій професії та вже дуже довгий час є для мене прикладом. Серед таких Джеймс Макевой, той самий Едріан Броуді, Рейф Файнс чи Едвард Нортон, Дені Вільньов. Так, просто ось так от стоїть поруч з тобою Дені Вільньов, який зняв "Дюну", а ти – Саша з Миколаєва. І ви поруч. В цьому є "прєлєсть" цього життя.
Як плануєте відсвяткувати цю перемогу – можливо, в колі колег рідного театру чи ще якось? І де зберігатимете маску?
Ой, та я навіть не думаю, як буду святкувати. Вже на наступний день після церемонії в мене репетиція в театрі нашої нової вистави Івана Уривського "Макбет". Тому я мрію якнайшвидше доїхати додому і побачити сніг.
І найголовніше запитання. Які були розмови в кулуарах про Україну? Чи виказували вам колеги свою підтримку в особистих привітаннях?
На всіх інтерв'ю, звісно, всі розпитують про Україну, кожен. І передбачення питають: як ви вважаєте, які зараз ігри – політичні чи неполітичні; чи змінилося зараз життя у Києві: безпечно чи небезпечно. До мене особисто підходила Кейт Вінслет і поділилася, що дуже сильно розчулена тим, що зараз відбувається в Україні. Це було дуже щиро з її боку. Ця людина дійсно переживає, що відбувається в моїй країні.
Читайте також: