Руслан Сенічкін, Тіна Кароль та зірки "Школи" закликали прийти на президентські вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У соціальному ролику "Голосуй" також взяли участь Тарас Тополя, Ольга Сумська та інші.

У соціальному ролику "Голосуй", який зняла команда каналу "1+1", відомі особистості закликали українців прийти на президентські вибори 31 березня.

У зніманнях взяли участь ведучі "Сніданку з 1+1" Руслан Сенічкін та Людмила Барбір, тренер "Голосу країни-9", співачка Тіна Кароль, актори культового серіалу "Школа" Ірина Кудашова та Олександр Петренко та лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя.

Також до ініціативи каналу "1+1" доєднались зірки серіалу "Останній москаль" Ольга Сумська та Назар Задніпровський, письменник Сергій Жадан, а також олімпійські чемпіони Жан Беленюк та Ілля Кваша.

"Ти робиш свій вибір щодня: обираєш, що їсти на сніданок; з ким піти на побачення, в яку школу влаштувати дітей. Але чому ти нехтуєш вибором, який впливає на твоє майбутнє та майбутнє мільйонів українців?" - запитують у ролику українські зірки та закликають 31 березня 2019 року зробити важливий вибір – для себе та своєї країни.

Голосуй, Олександр Петренко_1
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, цього року у першому турі виборів на пост голови держави беруть участь 39 осіб. Аби віддати свій голос, повнолітні громадяни України мають прийти у неділю, 31 березня, із паспортом до виборчої дільниці. Перевірити своє прізвище у реєстрі виборців та дізнатися номер своєї дільниці можна на сайті Центрвиборчкому в "особистому кабінеті".

Напередодні виборів сайт ТСН.ua зібрав відповіді на найпоширеніші запитання щодо виборів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції