Руслана готує благочинний проект до Дня Незалежності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артистка стала автором ідеї та продюсером благочинного проекту.

Співачка Руслана, яка влаштувала фотосесію на фоні свого знаменитого будинку, готує до Дня Незалежності України благочинний проект - фестиваль "Батурин. Ренесанс Незалежності".

Відбудеться фестиваль, вхід на який буде вільним, 23 серпня у столиці Гетьманщини, Батурині, на площі перед палацом гетьмана Розумовського.

За словами артистки, місто Батурин обрано не випадково, адже Батурин – це гетьманська столиця, що підхопила естафету української державності за специфічних умов XVII-XVIII століть. Також це місце духовного Відродження України та центр розквіту мистецтв Гетьманської доби.

"День Незалежності - це те свято, яке всі українці святкують серцем. У нас є свій маленький слоган: "Україна - там, де ми".  Цього року мені захотілося на  День Незалежності бути саме тут! Просто відчути себе українкою, на своїй землі, серед близьких по пісні, близьких по духу" - розповіла Руслана.

До проекту виконавиця долучила багатьох друзів-артистів: Сашка Положинського та гурт "Тартак", Тоню Матвієнко, українських віртуозів Василя Попадюка та Олесю Журавчак, гурт Kozak Sistem, Katya Chilly, шоу-балет "Життя".

Концерт Руслани та українських зірок відбудеться із симфонічним оркестром "Київська Камерата".

Нагадаємо, Руслана показала світлині зі своїм чотирилапим другом на прізвисько Чудо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції