Руслана на конгресі у Лейпцигу оголосила, що зарубіжні політики бояться Путіна

Дата публікації
Перегляди
6624
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Відважна активістка без остраху говорить про проблеми в Україні.

5 травня Руслана Лижичко  взяла участь у щорічному масштабному медіа-конгресі "Medientreffpunkt Mitteldeutschland" у Лейпцигу, учасники якого цього разу дискутували на тему "Наша Європа".

Нагоду обговорити майбутні вибори в Україні та Європі, а також теперішню ситуацію в Україні Руслана мала разом із головою національного телебачення Німеччини каналу MDR Dr. Karola Wille, прем'єр-Міністром Саксонії-Ангальт Dr. Reiner Haseloff та мером Лейпцигу Burkhard Jung.

"Сьогодні у Лейпцигу у мене був дуже відвертий виступ з точки зору оцінки дій Путіна, пропаганди, втечі Януковича. Я знала, що деякі факти, про які я буду говорити публічно, не всім сподобаються. Але що мені залишається? Чекати, поки світ прокинеться, як після трагедії на Майдані чи "кричати" зараз про небезпеку, хай це і небезпечно?" - сказала вона.

Вона зазначила, що "звикає до думки, що політики не введуть ніколи реальні санкції - побояться".

"Вони вибирають між великим бізнесом з Путіним і тими цінностями, за які ми сьогодні гинемо. Цей компроміс між грошима і життям людей називається "нерішучістю!" - наголошує Руслана.

Медіа-конгрес є найбільшим з'їздом ЗМІ Німеччини, до триденної програми якого приєднуються близько 1200 журналістів провідних телеканалів, радіостанцій, друкованих та інтернет-видань та інформаційних агентств.

Нагадаємо, Садовий привітав Руслану з присвоєнням звання почесного громадянина Львова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6624
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація