Руслана пообіцяла створити грозу у фіналі "Євробачення-2017" та перевершити "Дикі танці"

Руслана пообіцяла створити грозу у фіналі "Євробачення-2017" та перевершити "Дикі танці"

Фото: eurovision.ua

Артистка під час спілкування із журналістами наголошувала на ситуації в Україні.

Популярна співачка Руслана, котра першою привезла конкурс в Україну, дала розгорнуту прес-конференцію напередодні фіналу "Євробачення-2017".

Основним лейтмотивом виступу зірки був її видовищний номер, котрий вона представить на сцені МВЦ вже 13-го травня.

До слова, говорила артистка українською мовою, а ось заспіває трьома: рідною, англійською та "мовою своїх гір". Довгий час виконавиця збирала натхнення в Карпатах. В результаті, її номер із піснею It's Magical буде дійсно видовищним: зірка постане у 10-кілограмовій кольчузі та створить справжню грозу.

"Я буду говорити про музику та про важливі речі. Оминути події, в яких я була в епіцентрі – неможливо. Я знаю, як багато людей відчувають страждання. Я знаю, що мій виступ є дуже символічним. Знаю, що людей які відчувають страждання, можна вилікувати любов'ю. В 00.00 ми створимо грозу і це зроблено навмисно. Любов – нестримна", - промовила зірка на початку прес-конференції.

Очікування інформації стосовно виступу у цьогорічному конкурсі було для Руслани бентежливим. Під час своєї промови вона неодноразово згадувала про непростий час, котрий наразі переживає Україна.

Фото: eurovision.ua

"Я б хотіла, аби ці слова почули хлопці, які були в АТО. Ці люди були готові віддати своє життя за Україну. У нас є багато слів, які б ми хотіли сказати світу. Моя команда та я, балет та музиканти, пройшли через непрості події, але зберегли любов. Те, що я виступаю на "Євробаченні", - це чудо. Я почула від організаторів, що, можливо, виступлю в півфіналі і це очікування мене дуже нервувало", - пригадала вона.

Свого часу виступ із Wild dances сколихнув Європу, тож для артистки було важливо віднайти таку композицію, якою б вона могла перевершити гучний успіх.

"Я шукала, що б могло перевершити "Дикі танці". Пам'ятаю наші розмови із Іриною Мазур, ми обговорювали, чи віднайдемо, щось, що б могло перевершити. Менше всього я очікувала, що мій найкращий друг Андрій Оніцкевич дасть мені ідею номеру. Ця пісня давала мені силу не зламати сцену, а принести світло. Наша гроза буде кольоровою. Непросто для мене повертатися на сцену. Я пішла у благодійність. Уявіть, скільки в мені потенціалу накопичилося за ці роки. Я сумувала. Після цих подій в Україні, мікрофон та сцена стали для мене чимось іншим. Це вже не про розваги, а про глибші речі. Все, що я хочу, щоб ви запам'ятали з виступу - це ідея. Не втрачати віру, надію і захищати любов навіть якщо навколо шторм. Не сумнівайтеся в тому, що я набула сили за 12 років. Не говорю, що я накачала тіло, але це також. Я зібрала натхнення. Найголовніше, що я певно вперше розумію, навіщо я виходжу на сцену. Про любов написано мільярд пісень. Щодня люди закохуються. Я буду співати трохи більше 3 хвилин, але цього достатньо", - підкреслила виконавиця.

Фото: eurovision.ua

До слова, над піснею Руслани для фіналу цьогорічного "Євробачення" працювала команда її однодумців.

"Я вдячна "Євробаченню" за можливість це зробити. Це – великий шанс для України вийти на музичній простір світу. Команда, яка працювала над цим нашим шоу – величезна. Єдиний мій проект, де взяло участь стільки людей. Ми продюсували із Андрієм Оніцкевичем, дякую за слова Юлії Лорд. Також ми працювали над текстом з Андрієм. Англійський текст створювала відома шведська співачка Сандра. Відео знімав український режисер Олесь Санін і В'ячеслав Пілунський, ми всі стояли на Майдані. Постановку створювали Ірина, Володимир Мазури та балет "Життя". А те, що буде на сцені ми робили із продюсерами "Євробачення". Завтра ви побачите інтеграцію Європи в Україну та України в Європу у музиці", - пообіцяла тріумфаторка "Євробачення-2004".

Руслана на МВЦ співатиме у кольчузі вагою десять кілограмів. Зізнається: це було непросто, танцювати під грозою у такому вбранні. Але для неї складність полягає в іншому.

"Я виступатиму завтра у кольчузі, плюс 10 кілограм. Я знімалася в цьому костюмі в кліпі. Ми повністю створили справжню грозу. Дуже важко в кольчузі танцювати під дощем. Але думаю, це найлегше, що можна було зробити. Найважчим було пройти ці 12 років та дійти до цього моменту", - зазначає артистка, наголошуючи, що нині виступи, мікрофон та сцена загалом є для неї вже чимось важливішим за розвагу.

Наприкінці свого спічу Руслана звернулася до майбутнього переможця музичної першості та ще раз підкреслила, у чому ідея її незвичної композиції для фіналу.

"Мова не за те, що ти кращий чи пісня краща. Прислухайся, навіщо тобі дали цю перемогу. Коли в нашій країні розпочалися важкі події, я зрозуміла, навіщо Бог дав мені цю перемогу. Я щаслива мати ще одну можливість виступити на "Євробаченні". Що може відбутися в 00:00? Магія. Це назва пісні. Ми починаємо іти назустріч сонцю і тому я відчуваю силу сказати вам ці слова. Хочу щоб люди моєму піснею відчули тепло, змінили ставлення до України. Відкрити мою країну знову. Карпати. Я знаю, що Європа втратила ті ліси, що збереглися в Карпатах. В 00:00 ми починаємо жити новим життям: ми дізнаємося переможця, ми почнемо нове життя. Іди в нове життя, що сповнене любов'ю. Збережи найщиріше", - підсумувала співачка.

Кінець конференції ознаменувався демонстрацією відео із карпатських лісів. Саме про збереження цієї природи неодноразово повторювала артистка під час промови.

Повʼязані теми:

Наступна публікація