Руслана пообіцяла створити грозу у фіналі "Євробачення-2017" та перевершити "Дикі танці"

Артистка під час спілкування із журналістами наголошувала на ситуації в Україні.

Популярна співачка Руслана, котра першою привезла конкурс в Україну, дала розгорнуту прес-конференцію напередодні фіналу "Євробачення-2017".

Основним лейтмотивом виступу зірки був її видовищний номер, котрий вона представить на сцені МВЦ вже 13-го травня.

До слова, говорила артистка українською мовою, а ось заспіває трьома: рідною, англійською та "мовою своїх гір". Довгий час виконавиця збирала натхнення в Карпатах. В результаті, її номер із піснею It's Magical буде дійсно видовищним: зірка постане у 10-кілограмовій кольчузі та створить справжню грозу.

"Я буду говорити про музику та про важливі речі. Оминути події, в яких я була в епіцентрі – неможливо. Я знаю, як багато людей відчувають страждання. Я знаю, що мій виступ є дуже символічним. Знаю, що людей які відчувають страждання, можна вилікувати любов'ю. В 00.00 ми створимо грозу і це зроблено навмисно. Любов – нестримна", - промовила зірка на початку прес-конференції.

Очікування інформації стосовно виступу у цьогорічному конкурсі було для Руслани бентежливим. Під час своєї промови вона неодноразово згадувала про непростий час, котрий наразі переживає Україна.

Руслана прес-конференція "Євробачення-2017"_3
eurovision.ua

"Я б хотіла, аби ці слова почули хлопці, які були в АТО. Ці люди були готові віддати своє життя за Україну. У нас є багато слів, які б ми хотіли сказати світу. Моя команда та я, балет та музиканти, пройшли через непрості події, але зберегли любов. Те, що я виступаю на "Євробаченні", - це чудо. Я почула від організаторів, що, можливо, виступлю в півфіналі і це очікування мене дуже нервувало", - пригадала вона.

Свого часу виступ із Wild dances сколихнув Європу, тож для артистки було важливо віднайти таку композицію, якою б вона могла перевершити гучний успіх.

"Я шукала, що б могло перевершити "Дикі танці". Пам'ятаю наші розмови із Іриною Мазур, ми обговорювали, чи віднайдемо, щось, що б могло перевершити. Менше всього я очікувала, що мій найкращий друг Андрій Оніцкевич дасть мені ідею номеру. Ця пісня давала мені силу не зламати сцену, а принести світло. Наша гроза буде кольоровою. Непросто для мене повертатися на сцену. Я пішла у благодійність. Уявіть, скільки в мені потенціалу накопичилося за ці роки. Я сумувала. Після цих подій в Україні, мікрофон та сцена стали для мене чимось іншим. Це вже не про розваги, а про глибші речі. Все, що я хочу, щоб ви запам'ятали з виступу - це ідея. Не втрачати віру, надію і захищати любов навіть якщо навколо шторм. Не сумнівайтеся в тому, що я набула сили за 12 років. Не говорю, що я накачала тіло, але це також. Я зібрала натхнення. Найголовніше, що я певно вперше розумію, навіщо я виходжу на сцену. Про любов написано мільярд пісень. Щодня люди закохуються. Я буду співати трохи більше 3 хвилин, але цього достатньо", - підкреслила виконавиця.

Руслана прес-конференція "Євробачення-2017"_1
eurovision.ua

До слова, над піснею Руслани для фіналу цьогорічного "Євробачення" працювала команда її однодумців.

"Я вдячна "Євробаченню" за можливість це зробити. Це – великий шанс для України вийти на музичній простір світу. Команда, яка працювала над цим нашим шоу – величезна. Єдиний мій проект, де взяло участь стільки людей. Ми продюсували із Андрієм Оніцкевичем, дякую за слова Юлії Лорд. Також ми працювали над текстом з Андрієм. Англійський текст створювала відома шведська співачка Сандра. Відео знімав український режисер Олесь Санін і В'ячеслав Пілунський, ми всі стояли на Майдані. Постановку створювали Ірина, Володимир Мазури та балет "Життя". А те, що буде на сцені ми робили із продюсерами "Євробачення". Завтра ви побачите інтеграцію Європи в Україну та України в Європу у музиці", - пообіцяла тріумфаторка "Євробачення-2004".

Руслана на МВЦ співатиме у кольчузі вагою десять кілограмів. Зізнається: це було непросто, танцювати під грозою у такому вбранні. Але для неї складність полягає в іншому.

"Я виступатиму завтра у кольчузі, плюс 10 кілограм. Я знімалася в цьому костюмі в кліпі. Ми повністю створили справжню грозу. Дуже важко в кольчузі танцювати під дощем. Але думаю, це найлегше, що можна було зробити. Найважчим було пройти ці 12 років та дійти до цього моменту", - зазначає артистка, наголошуючи, що нині виступи, мікрофон та сцена загалом є для неї вже чимось важливішим за розвагу.

Наприкінці свого спічу Руслана звернулася до майбутнього переможця музичної першості та ще раз підкреслила, у чому ідея її незвичної композиції для фіналу.

"Мова не за те, що ти кращий чи пісня краща. Прислухайся, навіщо тобі дали цю перемогу. Коли в нашій країні розпочалися важкі події, я зрозуміла, навіщо Бог дав мені цю перемогу. Я щаслива мати ще одну можливість виступити на "Євробаченні". Що може відбутися в 00:00? Магія. Це назва пісні. Ми починаємо іти назустріч сонцю і тому я відчуваю силу сказати вам ці слова. Хочу щоб люди моєму піснею відчули тепло, змінили ставлення до України. Відкрити мою країну знову. Карпати. Я знаю, що Європа втратила ті ліси, що збереглися в Карпатах. В 00:00 ми починаємо жити новим життям: ми дізнаємося переможця, ми почнемо нове життя. Іди в нове життя, що сповнене любов'ю. Збережи найщиріше", - підсумувала співачка.

Кінець конференції ознаменувався демонстрацією відео із карпатських лісів. Саме про збереження цієї природи неодноразово повторювала артистка під час промови.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: