Руслана посеред ночі вестиме онлайн-трансляцію з гір, де шукатиме квітку папороті

Співачка збирається в експедицію на "вершину світу" в Карпати.

Українська зірка Руслана після того, як перепливла кілометрове озеро за 30 хвилин, вигадала собі нову пригоду.

Так, в ніч на Івана Купала разом з групою екстремалів співачка має намір вирушити у експедицію на "вершину світу" в Карпати. Про це Руслана повідомила на сторінці у Facebook.

"У ніч з 6 на 7 липня з четверга на п'ятницю, на Івана Купала, піднімусь "на вершину світу" з командою екстремалів, щоб знайти вночі квітку папороті за древнім міфом. Ми піднімемось на малий горганський хребет - там я заспіваю на вершині 1900 метрів під час сходу сонця без мікрофона мовою, якою співав колись весь світ - мовою гір. Я не уявляю які випробування на нас чекають у нічному лісі, в скелях, вздовж гірської річки вночі та на сході сонця", - поділилася з фанатами артистка.

Руслана в Карпатах_7
facebook.com/ruslana.official

Також Руслана зізналася, що у суботу планує опускатись на найбільшу глибину гірського "озера молодості" в Карпатах на Буковелі, де "на глибині 17 метрів" на артистку "чекає темрява та найзимніша температура води".

Руслана в Карпатах_9
facebook.com/ruslana.official

Руслана попередила фанів, що свої нічні пригоди збирається транслювати онлайн.

"Ми будемо стрімити початок сходження о 00:00 та кінець на світанку на своїй сторінці. А знімання з квадрокоптера та камер двох операторів покажу вам на свому #ruslanatube", - пообіцяла шанувальникам Руслана.

Друзі, завтра я починаю експедицію на "вершину світу", в Карпати! Свій найбільший экстрим в горах на Буковелі присвячую ...

Опубликовано RuslanaOfficial 5 июля 2017 г.

До слова, свою експедицію зірка присвятила збереженню карпатських пралісів.

Нагадаємо, що у середині червня Руслана продемонструвала "кугикання" і заявила, що може співати, як трембіта.

Залиште свій коментар