Руслана пояснила свої слова про недоотримані кошти за виступ на "Євробаченні-2017"

Зірка не має жодних претензій до організаторів музичної першості.

Співачка Руслана відреагувала на шквал обговорень її слів в ефірі "Світського життя" стосовно неотриманих коштів за виступ на цьогорічному "Євробаченні".

Артистка наголошує: нічого скандального в її словах вбачати не варто.

"Історія з "неоплатою за виступ" на "Євробаченні-2017" і проблеми в зв'язку з цим - це журналістська псевдосенсація, а не реальна проблема. У коментарі в одній з телепрограм на питання про гроші, які були витрачені на мій виступ, я сказала, що насправді я витратила в декілька разів більше грошей на підготовку виступу, ніж мені компенсували з бюджету конкурсу, і ще досі повністю не розрахувалися за цей виступ. Це було сказано не в контексті того, що це проблема, а що занадто велика увага до тих грошей", - наголосила тріумфаторка пісенного конкурсу у 2004-му році у пості на своїй сторінці у соцмережі.

Руслана "Євробачення-2017" виступ_2
facebook.com/ruslana.lyzhychko

Затримку з виплатами грошей виконавиця пов'язує із юридичними процедурами.

"Жодної проблеми в затримці з розрахунком я не вбачаю, я знаю, що потрібен час для звітів та інших формальностей та процедур. Є ціла система юридичних формальностей, які мають бути виконані.Розрахунок відбуватиметься згідно графіків і планів, і я без жодного дискомфорту готова чекати, що є моєю позицією.Це - не проблема моя чи ще когось. Це загальна ситуація з досить з великою кількістю підрядників та учасників шоу, які зараз вирішують всі формальності", - підкреслила співачка.

Руслана "Євробачення-2017" виступ_1
facebook.com/ruslana.lyzhychko

У представників ЗМІ вона попросила "не створювати зайві псевдосенсації" навколо "Євробачення".

"Я музикант і патріот своєї країни", - так завершила зірка власне розгорнуте звернення.

Нагадаємо, за драйвовий виступ на "Євробаченні-2017" Руслані виплатили 400 тисяч гривень, утім костюми та постановку номера вона вчиняла власним коштом.

Залиште свій коментар