Руслана пояснила, за яких умов можуть звільнити Надію Савченко

Артистку дивує, чому президент України не втручається в обмін.

Співачка та громадський діяч Руслана Лижичко закликала підтримати українську льотчицю Надію Савченко, яку утримують в СІЗО в РФ.

"Надія Савченко є найбільш мужньою з тих українських жінок, котрих імена нам відомі. Нехай простять мене невідомі героїні, що поклали своє життя за волю Батьківщини. Я була, є і буду українкою, а значить, доки Надія у ворожому полоні, я не можу почуватися вільною. Я ознайомлена на практиці зі справою обміну полоненими. Я розумію, що коли хоча б одна із сторін хоче і готова здійснити обмін, він стає можливим", – розповіла Руслана.

Співачка додала, що Надія Савченко – полонена заручниця, і Путін вимагає викуп за повернення Надії Україні. Також Руслані не зрозуміло, чому президент не втручається в обмін:

"Найбрутальніші терористи, беручи заручників, мають "свою ціну". Має "свою ціну" і Путін. Він ще досхочу "не пристрілявся" і до кінця "не прицінився". Але і його час одного разу проб'є, і він отримає "найвищу нагороду" і "найвищу ціну" за все те, що зробив. За кожен злочин. За кожну покалічену душу і зруйновану долю. Але підкилимна політика і непублічна дипломатія, якою досконало володіє наша влада і наш президент, чомусь виявились неефективними або залишилась невикористаними в цьому випадку. Що не так? Невже президент не має достатньо важелів, щоб домовитися про обмін і звільнити заручницю, що символізує честь і несе ім'я нашої держави?".

Руслана вірить, що в Надії достатньо українського духу і жіночої сили, щоб повернутися в Україну живою.

Нагадаємо, сьогодні, 21 березня у РФ у залі суду почали зачитувати вирок Надії Савченко. Вирок Надії Савченко призначили на 21 та 22 березня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: