Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Руслана пригадала, як під час поїздки до "ДНР" в неї на очах вбили охоронця Захарченка

На початку війни співачка допомагала звільняти заручників з полону.

Українська співачка Руслана Лижичко називає поїздку до окупованого Донецька найбільш небезпечною у своєму житті. Про це зірка розповіла у інтерв'ю на каналі "112 Україна".

Співачка розповіла, що вони мали їхати у комендантську годину і тоді навіть ватажок донецьких бойовиків не міг дати гарантії безпеки зірці.

"Це була наша найбільш небезпечна поїздка, і ми навіть не знали, чи виїдемо ми звідти живими. Один раз ми потрапили під обстріл у комендантську годину... Коли ми виїжджали, не мали ніяких гарантій. Які ми могли мати гарантії, перетнувши наш КПП? Ніякі! Так, нам говорили: "Ну, мабуть, з вами нічого не станеться". А коли я приїхала вперше, мені Захарченко сказав: "Якщо хтось дасть по тобі кулеметною чергою, ти маєш бути готова до всього". І таки дали, і таки вбили у мене на очах його охоронця... Усе це відбулося, коли я сиділа за ним. Я не знаю, де пролетіла куля, але мені просто повезло", – розповіла Лижичко.

Загалом, каже Руслана, разом з "Офіцерським корпусом" їй вдалося посприяти звільненню 42 українських військовослужбовців.

Нагадаємо, у 2014 році Руслана з'їздила в Донецьк, де брала участь у перемовинах  з ватажком бойовиків Олександром Захарченком. Заручників вдалося звільнити без будь-яких умов. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції