Руслана про результати екзит-полу: якого милого там забув "Опозиційний блок"

Зірка прокоментувала партії, які проходять в Раду.

Співачка та громадський діяч Руслана, яка розповіла, як могла стати президентом і в чому винен Ющенко, була здивована результатами парламентських виборів, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Зокрема артистку здивувало, яким чином у Раду пройшла партія "Опозиційний блок"

"Дуже мене дивує, якого, вибачте, милого взагалі забув "Опозиційний блок" як такий. Я взагалі не розумію їхнього існування. Те, що вони з'явилися в принципі це і говорить про те, що стара система була, є, але не буде. Поки є такі активісти, які вистояли і один Майдан, і другий, і, повірте, буде третій, третій вистоїмо. Ми зробимо все для того. Або ви зміните цю стару систему, або  ми це почнемо робити", - сказала Руслана.

Вона пояснила, що поки існує стара система, доти Україною керуватиме Кремль

"Ми ще не усвідомили, що таке стара система. Я вважаю, що над нами залишаються феодали і царі. Поки в нас не буде повноцінного очищення, коли ми будемо розуміти, цю стару систему не модернізувати треба, її просто треба знищити. В першу чергу ця система керована Кремлем. Поки ця система є, Кремль нами модерує. Це моє переконання, суб'єктивна думка", - зауважила зірка.

Руслана додала, що особисто голосувала за ту партію, яка не пройшла до Верховно Ради і дуже через це розчарована

"Я особисто голосувала за тих людей, які не пройшли і мені дуже шкода, бо ці люди я є дуже принципові. Вони мені дуже допомагали під час Євромайдану. Які готували і показували мені всі ці корупції. Поки ця стара система існує, жоден, хто пішов в парламент не сказав: "Я буду боротися з цією старою системою". Поки я цього не почую, я не буду вважати що там є якість", - підсумувала співачка.

Нагадаємо, місяць тому відважна Руслана отримала американську премію за підтримку Майдану. Артистка сказала, що поки у неї є Майдан, Путін її боїться.

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережі vk.com/tsnglamur

Руслана пообіцяла новообраним депутатам, що не дасть їм спокійно спати

Чого Руслана очікує від парламентських виборів?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: