Руслана та її чоловік вкладали особисті гроші у підготовку "Євробачення 2005" у Києві

Артистка розуміла, що на той момент державі було складно займатися організацією.

Переможниця "Євробачення 2004" Руслана, яка розповіла про зміни у своєму житті одразу після конкурсу, зізналася, що під час підготовки музичної першості в Києві витрачала родинний бюджет.

Зірка із розумінням поставилася до тодішньої непростої ситуації в країні та відсутності особливого ентузіазму у проведенні "Євробачення 2005" у політиків.

"Усвідомлення, що робота тільки почалася з'явилося лише зараз, через 12 років. Ми ці роки неслися на автопілоті. Ми, як справжні українці, просто вхопили вдачу і були із нею. Ми тоді були в іншій Україні, коли всі хапаються за голову, коли переді мною – Дмитро Табачник сидить переді мною і каже – а навіщо нам це. Я кажу – вам точно не треба, а нам – треба! А де ми візьмем гроші? Кажу – ви, ніде, а ми – знайдем! Ми розмовляли абсолютно різними мовами. Вони просто не знали, як на тому вкрасти!" - зауважила артистка в інтерв'ю кореспонденту ТСН.

"Замість того, щоб давати банальні інтерв'ю під час "Євробачення", ми почали з людьми товаришувати, дружити, були дуже комунікативними. Ми усе це конвертували, коли в 2005-му "Євробачення" приїхало до нас. Все що могли, ми організовували. Ми з Сашком навіть вклали особисті гроші! На бігборди, які висіли по Києву! Це були власні інвестиції, просто з кишені. Посткарди були також зроблені нашою продюсерською командою", - підкреслила Руслана

Незважаючи на це, артистка не образилася на таке ставлення тодішніх політиків.

"Я сприймала це як належне. Мене це не дратувало, я просто тягнула україну туди, де Україна на це заслуговувала", - підсумувала співачка.

Нагадаємо, Руслана розповіла, як поспілкувалася із Джамалою після її перемоги.

Кореспондент ТСН, Неллі Ковальська

ВідеоРуслана зізналася, чому відмовилася від алкоголю після "Євробачення 2004"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: