Руслана та її чоловік вкладали особисті гроші у підготовку "Євробачення 2005" у Києві

Артистка розуміла, що на той момент державі було складно займатися організацією.

Переможниця "Євробачення 2004" Руслана, яка розповіла про зміни у своєму житті одразу після конкурсу, зізналася, що під час підготовки музичної першості в Києві витрачала родинний бюджет.

Зірка із розумінням поставилася до тодішньої непростої ситуації в країні та відсутності особливого ентузіазму у проведенні "Євробачення 2005" у політиків.

"Усвідомлення, що робота тільки почалася з'явилося лише зараз, через 12 років. Ми ці роки неслися на автопілоті. Ми, як справжні українці, просто вхопили вдачу і були із нею. Ми тоді були в іншій Україні, коли всі хапаються за голову, коли переді мною – Дмитро Табачник сидить переді мною і каже – а навіщо нам це. Я кажу – вам точно не треба, а нам – треба! А де ми візьмем гроші? Кажу – ви, ніде, а ми – знайдем! Ми розмовляли абсолютно різними мовами. Вони просто не знали, як на тому вкрасти!" - зауважила артистка в інтерв'ю кореспонденту ТСН.

"Замість того, щоб давати банальні інтерв'ю під час "Євробачення", ми почали з людьми товаришувати, дружити, були дуже комунікативними. Ми усе це конвертували, коли в 2005-му "Євробачення" приїхало до нас. Все що могли, ми організовували. Ми з Сашком навіть вклали особисті гроші! На бігборди, які висіли по Києву! Це були власні інвестиції, просто з кишені. Посткарди були також зроблені нашою продюсерською командою", - підкреслила Руслана

Незважаючи на це, артистка не образилася на таке ставлення тодішніх політиків.

"Я сприймала це як належне. Мене це не дратувало, я просто тягнула україну туди, де Україна на це заслуговувала", - підсумувала співачка.

Нагадаємо, Руслана розповіла, як поспілкувалася із Джамалою після її перемоги.

Кореспондент ТСН, Неллі Ковальська

Руслана зізналася, чому відмовилася від алкоголю після "Євробачення 2004"

Перша українка-переможниця "Євробачення" поділилася спогадами про конкурс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: