Руслана в день "порцелянового" весілля показала раритетні фото з чоловіком

Подружжя вже 20 років разом.

Сьогодні співачка та активістка Руслана, розповіла, як колядувала із Пономарьовим, Лорак та Повалій, святкує ювілей подружнього життя.

Артистка та її чоловік Олександр Ксенофонтов вже 20 років разом. Про це щаслива Руслана розповіла на своїй сторінці у соцмережі.

"Сьогодні рівно 20 років, відколи ми з моїм чоловіком Сашком разом. Ми пройшли через такі випробування, що "вам і не снилось". Ми познайомилися у "мить весни", вирішили назавжди бути разом на "світанку", і, незважаючи на всі мої "дикі танці", ми сьогодні одне ціле", - написала співачка.

Руслана зауважила, що справжнє кохання "більше за прагматичність і раціоналізм" та "більше за тупі ревнощі".

"Знайте, що неземне кохання існує. Воно більше за просто секс. Більше за "треба триматись його, бо сама не витягну в цьому житті". Воно більше за прагматичність і раціоналізм. Воно більше за тупі ревнощі. Воно більше за все... тому воно і є коханням. Сашунька, коханий, я люблю тебе і нехай всі про це знають. Я буду з тобою всю вічність!" - привітала коханого Руслана.

Окрім того, зірка поділилася із шанувальниками раритетними фото, де Руслана з Олександром зображені ще зовсім молоді.

Нагадаємо, Руслана вступила до американської академії, щоб отримати "Греммі". Артистка розповіла про свої плани на майбутнє.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: