Руслана відреагувала на чутки про те, що замінила Леді Гагу на "Євробаченні-2017"

Артистка дізналася про це після завершення конкурсу.

Українська зірка Руслана під час проведення конкурсу "Євробачення-2017" в Києві потрапила у скандал, йдеться у "Світському житті".

Подейкували, що хедлайнером фіналу конкурсу мала стали американська зірка Леді Гага. Але, буцім-то через дружбу Руслани з продюсерами конкурсу, право виступу віддали їй.

Сама Руслана зізналася, що вперше почула про це по завершенню пісенного змагання.

"Ми за лаштунками жодного разу про Леді Гагу не чули і дізналися тільки тоді, коли оцей скандал почав вже випливати за тиждень по проведенню "Євробачення". Насправді, я думаю, якщо Леді Гага дійсно мала би виступати, знайшлося місця би всім. Тому що в півфіналі був ще вагон часу і ми могли всі спокійно розподілити свої виступи. Ні в кого не було якоїсь корони на голові. А те, що я тепер виступаю замість Леді Гаги – мені пафосно", - прокоментувала Руслана.

Також співачка висловила думку щодо того, що фани "Євробачення" сприйняли її виступ у фіналі конкурсу прохолодно.

На думку артистки, це була не прохолодність – це був захват від побаченого.

"Мені здається, вони просто були заворожені, тому що ми використали  дуже багато містичних, екзотичних елементів, які я знайшла в Карпатах. Я гарантую, що ніхто до цього ще не дійшов", - впевнена зірка.

Нагадаємо, у фіналі конкурсу "Євробачення-2017" Руслана виступила як запрошена зірка з композицією It's Magical.

ВідеоРуслана уперше прокоментувала чутки про можливий виступ Леді Гаги на Євробаченні: Те, що я виступаю замість неї - мені пафосно

Залиште свій коментар