Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Руслана влаштувала арт-перформанс у Чорнобилі

Співачка організувала масштабний авторський проект

Українська співачка Руслана, яка нещодавно підтримала світову акцію протестів за збереження клімату, організувала новий масштабний авторський проект у Чорнобилі.

Виконавиця влаштувала арт-перформанс "Чорнобиль RE:start", присвячений річниці техногенної катастрофи світу – аварії на Чорнобильській АЕС.

Руслана
пресс-служба

Глядачі та гості арт-перформансу зібралися на площі біля "Янгола-Сурмача", щоб вшанувати пам’ять ліквідаторів катастрофи хвилиною мовчання.

Під час арт-перформансу українська співачка Руслана виконала свої пісні. Пізніше артистка заявила на сцені, що світ має переходити на чисту енергію.

Руслана
пресс-служба

 "Стоячи зараз тут, я усвідомлюю, що 33 роки тому, 26 квітня 1986 року, сталася жахлива енергетична та екологічна катастрофа. Всі зрозуміли, чого коштує нам ця енергія. Ми заплатили за неї таку ціну, що ми просто не маємо права не зробити висновків. Ми знаємо, що світ має переходити на чисту енергію, що люди хочуть жити в абсолютно іншому майбутньому. Кожна людина хоче бути чистою, жити на чистій планеті, дати чисте майбутнє своїм дітям. Ця акція – це своєрідний заклик та підтримка тих світових рухів, які активно поширюють чисту енергію серед людей. І це тільки початок!" - розповідала Руслана зі сцени.

Авторський проект відвідали представники ЗМІ та гості з різних країн. До акції також приєдналися місцеві жителі та працівники Чорнобиля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції