Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сага про Гаррі Поттера перетвориться в аніме

У листопаді 2016 року в прокат вийде спін-оф серії про Гаррі Поттера.

Японська компанія Moviс почала випуск продукції із зображенням персонажів фільмів про Гаррі Поттера в стилі аніме.

Підприємці отримали ліцензію у компанії Warner Bros., яка володіє правами на кіносагу. Першою партією товарів, які випустила Movic, стала серія пластикових папок для документів з зображенням Гаррі Поттера, Герміони, Северуса Снейпа і інших героїв фільму.

Виробники очікують великий попит на свою продукцію, так як фільми про юного чарівника, як і романи Джоан Роулінґ, дуже популярні в Японії. Зображення, стилізовані під аніме і мангу, на думку дизайнерів, викличуть новий бум серед японських поттероманів.

У листопаді 2016 року в прокат вийде спін-оф серії про Гаррі Поттера — "Фантастичні звірі та де їх знайти". Стрічка, яку знімають за однойменним романом Джоан Роулінг, розповість про події, що відбулися за 70 років до початку саги.

Серія фільмів за книгами Джоан Роулінґ про Гаррі Поттера виходила з 2001 по 2011 рік. Головну роль у ній виконав Деніел Редкліфф. У фільмах також знімалися Емма Уотсон, Руперт Грінт, Алан Рікман та інші актори. Сім романів про юного чарівника Гаррі Поттера авторства Роулінґ виходили з 1998 по 2007 рік. Романи були перекладені на 77 мов і видані загальним тиражем понад 450 мільйонів примірників.

Нагадаємо, що раніше авторка Гаррі Поттера взялася за написання нової книги.

Відео Фанати Гаррі Поттера не можуть порозумітися через нову Герміону

Залиште свій коментар

Вибір редакції