Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сальма Гайєк розповіла про сексуальні домагання Вайнштейна: Він був моїм чудовиськом

Сальма Гайєк розповіла про сексуальні домагання Вайнштейна: Він був моїм чудовиськом

Як з`ясувалося, ненаситний продюсер чіплявся й до зірки фільму "Від заходу до світанку".

Нові сексуальні обвинувачення у Голлівуді.

Цього разу про домагання розповіла голлівудська акторка Сальма Гайєк. Й знову ж таки каміння полетіло в город продюсера Гарві Вайнташтейна, йдеться в "ТСН.Ранок"

Сальма розповіла, що протягом багатьох років кіномагнат був для неї монстром.

"Гарві Вайнштейн був пристрасним кіноманом, покровителем талантів, люблячим батьком і монстром. Багато років він був моїм чудовиськом", - розпочала Гайєк своє есе, яке опублікувало видання The New York Times.

В обмін на роль Вайнштейн пропонував акторці різноманітні інтимні послуги – від еротичного масажу, спільного душу до більш розпусних речей.

"Це була моя черга говорити слово "ні" у відповідь на його спроби відкрити двері в будь-яку годину ночі, запросити до номера готелю, прийняти душ разом. Ні - прохання подивитися, як я приймаю душ. Ні - пропозиції зробити мені масаж. Ні, ні, ні..." - розповіла Хайек про домаганнях Харві Вайнштейна.

Сальма Гайєк та Гарві Вайнштейн
Getty Images
Сальма Гайєк та Гарві Вайнштейн

Гайєк зазначила, що у 90-х продюсер дійсно дуже допоміг їй збудувати кар’єру. На сексуального ж монстра перетворився пізніше, на початку 2000, коли розпочалися знімання фільму "Фріда".

У домаганнях та навіть зґвалтуванні Гарві Вайнштейна вже звинуватили кілька десятків жінок. До Гайєк, місяць тому, британська акторка розповіла, як Вайнштейн тримав її у секс-рабстві. Продюсер обіцяв Кадіан Нобл роль у кіно в обмін на секс-послуги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції