Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сам розкаже": продюсер Винника відмовився відповідати на питання, чи справді співак має дружину

Сюжет ТСН здійняв нечуваний резонанс серед шанувальниць таланту українця.

Вибухом жіночих емоцій обернувся сюжет про співака Олега Винника, показаний на каналі "1+1" напередодні у випуску вечірніх новин. Журналісти вислухали прокльони на свою адресу, а від представників самого поп-ідола дістали погрози судової справи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одна частина прихильниць була обурена, а інша розчарована, бо не таким уявляли собі кумира. Глядачі сперечалися через подробиці фінансового стану його родичів, розголос питань особистого життя, закордонне навчання сина тощо. "Цілеспрямовано, бесцеремонно влізли в особисте життя артиста. Ви смієте стверджувати, що Олег не буває на батьківщині. Знімальна група з мікрофонами і камерами повисла на паркані батьківського дому Олега, я виїхав із Києва в напрямку села, а із сусіднього міста виїхали хлопці з охоронної фірми і вашим співробітникам поталанило, що до нашого приїзду їх прогнав директор агрофірми", - написав у соцмережі продюсер Винника Олександр Горбенко.

Під час зйомок поруч із рідною хатою Винника журналістів ТСН ніхто не проганяв, але з’явився чоловік, котрий представився довіреною особою співака і подарував магнитик на холодильник із зображенням зірки. На запитання відповідала рідна сестра Олега, ніякої конфронтації не спостерігалося. У нещодавньому інтерв’ю Винник пояснював, що з родичами часто спілкується телефоном, а спокій мами оберігає від надокучливих прихильниць. "Навіть зараз, коли мама потрапила до лікарні, знову ж таки якоюсь роллю із-за моєї професії, з шостим інсультом, я навіть не зміг її відвідати. Але слава Богу, вже мама вдома і вже йде на покращення", - розповідав він.

Наступного дня продюсер приїхав до студії ТСН та вже не погрожував, а пояснив, що Олег насправді є турботливим сином, а родичам допомагає. На запитання про те, чи справді одружений Винник, продюсер не відповів ні ствердно, ні заперечно. "Якщо Олег захоче, то він сам скаже", - пояснив він. Натомість продюсер спростував версію про героїню пісні "Ніно", котрою, з його слів, є нинішня подруга Винника, а не колишня однокласниця, а тепер продавчиня в сільському магазині. 

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції