Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Самотній Козловський про підготовку до скасованого весілля: Обручки були замовлені

Артист досі болісно переживає розрив із Раміною Есхакзай.

Співак Віталій Козловський після гучного освідчення моделі Раміні Есхакзай нині знову холостяк та болісно переживає розрив, йдеться у "Світському житті".

"Я можу зараз сказати лише одне, що двері в своє минуле я закрив. Коли двоє розходяться, для когось це - дуже болісно. Мені на сьогоднішній день настільки болісно, що я просто не хочу про це говорити. Коли мені було щасливо на душі, я говорив про це, кричав. Зараз не хочу говорити, підіймати цю тему", - стверджує артист.

Відео Віталій Козловський уперше прокоментував скасоване весілля з Раміною

Попри те, що екс-обраниця тролила Віталія у Мережі, Козловський висловив вдячність Раміні.

"Я навпаки настільки вдячній цій жінці, за те, що вона подарувала мені справжнє почуття кохання. Я самоствердився, що вже готовий до сім'ї і дітей, я дуже сильно цього хочу. Але доля відвела саме від цієї жінки. І все складеться, але вже не з нею", - підсумував виконавець.

Зірка розповів Катерині Осадчій, наскільки далеко зайшла їхня підготовка до весілля із Раміною.

"Обручки були вже замовлені і фактично куплені", - зазначив він.

Як повідомили сайту ТСН.ua у прес-службі виконавця, йому знята заборона на виїзд закордон. Артист нещодавно відвідав Туреччину.

"Важливою була зміна обстановки, і я насправді настільки там перезавантажився. Але, повертаючись сюди, в Україну, ти повертаєшся в істину, в правду, у те, що відбувається на сьогоднішній день в твоєму житті, на твоїй душі", - додав Віталій.

Нагадаємо, днями оголений Віталій Козловський оголосив про пошуки нареченої. Зірка оголосив свої вимоги до потенційної кандидатки у фотоблозі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції