Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саніна з розмальованим обличчям постала у новому лірик-відео The Hardkiss

У роботі співачка відтворила десять різноманітних станів однієї дівчини.

Гурт The Hardkiss, який зіграє серію акустичних концертів, порадував шанувальників новинкою.

Колектив випустив лірик-відео на пісню "Хто, як не ти" з альбому "Залізна ластівка". Режисерами відео стали Валерій Бебко та Юлія Саніна. Оператором виступив Дмитро Перетрутов.

"Пісня була написана у Буковелі. Можливо, через це тематика дуже природня. Я співаю про те, що добре бути листочком, який лине за вітром, і добре бути вітром, який обдуває-обіймає кохану, і птахом лише у твоїх тенетах. Пісня добре звучала під гітару, але ми знайшли той самий саунд, щоб вона залишилася легкою, але зі своєю родзинкою", – розповіла фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Десять різноманітних станів однієї дівчини – десять образів. Вони були створені незмінною командою стилю The Hardkiss Славою Чайкою та Віталієм Дацюком.

"Кожен образ – це частина історії, прив’язка до тексту та настрою пісні, – пояснив Слава. – В цій розповіді наша героїня дуже багатогранна. Вона – невимушене поєднання безтурботності та легкості, сили та характеру".

Нагадаємо, що не так давно фронтвумен The Hardkiss Саніна показала, який вигляд мала у вісім років. Співачка поділилася архівною світлиною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції