Санта Дімопулос пригадала кумедний випадок, який стався з нею на "Танцях з зірками"

Дата публікації
Перегляди
3673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Санта Дімопулос пригадала кумедний випадок, який стався з нею на "Танцях з зірками"

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Під час родинного ефіру перед виступом син артистки кудись подівся.

Українська співачка та бізнесвумен, учасниця "Танців з зірками" Санта Дімопулос розповіла про труднощі та досягнення на проєкті.

З сайтом ТСН.ua "чорна пантера", як її називають на шоу, поділилася, що для неї найскладніше на проєкті і пригадала кумедний випадок, що трапився з нею на паркеті.

Як відомо, Дімопулос взяла участь у проєкті, коли не минуло й року після народження другої дитини. Зірці довелося працювати вдвічі більше, аби привести своє тіло до ідеальної форми та гідно виступати на паркеті. Санта найбільше боїться, що глядачі бачать її не такою, якою вона є – за образом сильної та успішної жінки насправді ховається величезна робота над собою, комплексами та страхами.

- Який танець ви вперше станцювали у житті і за яких обставин?

-  Мені здається, що у моїй крові завжди була жага до танцю, тому важко пригадати перший танець.

Санта Дімопулос та Макс Леонов / Фото: пресслужба каналу "1+1"

- Що для вас найскладніше у проєкті?

-  Насправді "Танці з зірками" – надзвичайно складний проєкт. Я й уявити не могла, наскільки, тому важко виділити щось одне. Для мене стало справжнім випробуванням знову привчати своє тіло до пластики та рухів після народження Софії, тому найперші тренування на проєкті були для мене найскладнішими. Складно протягом останніх місяців жити у такому напруженому графіку: мало бачитися з дітьми та чоловіком, довготривалі щоденні тренування. Ми всі працюємо зараз на межі своїх можливостей.

- Яке ваше найбільше досягнення у шоу?

 - Я вважаю, що показала прогрес від першого до теперішнього ефіру на проєкті, виконувала всі рекомендації партнера та суддів. Але найбільша перемога для мене в тому, що я подолала внутрішній страх та навчилася відкриватися глядачеві, показувати свої справжні емоції та переживання, ділитися особистим та не прагнути виглядати завжди "ідеальною".

Санта Дімопулос з партнером Максом Леоновим / Фото: пресслужба каналу "1+1"

- Пригадайте кумедний випадок, що трапився з вами на паркеті, або за  кілька хвилин до прямого ефіру?

- Під час родинного ефіру, мій син Дені кудись подівся за декілька хвилин до нашого виступу. Виявилося, він знімав бекстейдж із зірками. Йому дуже цікаво розвивати зараз свій Tik Tok. Добре, що вчасно вдалося повернути його на сцену.

- Який ваш номер із шоу вам сподобався найбільше?

- Безумовно, це контемпорарі з синами. Сім’я для мене важливіша за сцену. І в період, коли ми готуємо декілька танців до ефірів, тренування забирають час для родини, я зраділа, коли нам випала нагода станцювати разом – побути разом та долучити їх до мого захоплення. Ми провели багато часу разом на тренуваннях, цей танець назавжди у серці. До речі, після ефіру, мій син Дені висловив бажання записатися на танці.

- Ви читаєте коментарі від підписників? Що пишуть найчастіше?

- Так, я читаю і спілкуюся зі своїми підписниками у соцмережах. Дуже приємно, що 90% повідомлень, які надходять мені – позитивні. Найчастіше пишуть слова підтримки нашій парі, пишуть, що голосують, а жінки найчастіше питають порад. Конструктивну критику сприймаю нормально. Проте останнім часом я дізналася про існування так званих "ботів", які намагаються додати трохи негативу, особливо напередодні півфіналу. Вперше з таким зіштовхуюся, і хоча розумію, що це частина конкурентної боротьби, але все ж я за чесну гру.

Нагадаємо, не так давно Санта Дімопулос дала поради з догляду за собою, коли графік напружений. Також артистка поділилася, як варто худнути.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Танці з зірками
Дата публікації
Перегляди
3673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація