Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Санта Дімопулос розповіла, чи був присутнім її чоловік на пологах

Зірка зізналася, що для неї присутність чоловіка на пологах була дуже важливою.

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Санта Дімопулос, яка півтора місяці тому народила донечку, продовжує ділитися з шанувальниками подробицями вагітності та пологів.

Так наразі зірка торкнулася теми партнерських пологів і розповіла, що її чоловік був поруч під час народження малюка.

На своїй сторінці в Instagram співачка опублікувала "вагітне" фото, на якому позує у рожевому мереживному боді та піджаку, під яким і поділилася своїм досвідом партнерських пологів.

Санта Дімопулос
instagram.com/santadimopulos

За словами Санти, щоб партнерські пологи минули із задоволенням, то в першу чергу чоловік повинен сам усвідомлено хотіти і виявляти бажання бути присутнім при пологах. Не тому що на нього тиснули, просили або взагалі шантажували.

Друге правило Дімопулос, це те що чоловік повинен не заважати під час пологів, а допомагати, тобто комунікувати із зовнішнім світом (персоналом, лікарем), робити масаж, ставити музику, тримати за руку, гладити або просто бути поруч.

"Мій чоловік був готовий і був присутній при народженні всіх своїх дітей (трьох до Софії). Для мене це було дуже важливо, тому що присутність на пологах майбутнього батька перетворює дійство з чисто медичної процедури в "народження сім'ї", наповнене високим змістом", - зізналася знаменитість.

Нагадаємо,  не так давно Санта Дімопулос порадила, як зберегти стосунки, кохання та пристрасть.

Залиште свій коментар

Вибір редакції