Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Санта Дімопулос розповіла, як за 15 хвилин народила у Монако

Знаменитість зізналася, що не шкодує про рішення народжувати за кордоном.

Екс"ВІА Гра" Санта Дімопулос, яка 14 вересня народила доньку, поділилася з підписниками свого Instagram, як відбувався процес появи її маляти на світ.

Як раніше розповідала Дімопулос, вона вирішила народжувати у Монако про що жодного разу не пошкодувала. За словами Санти, пологи все не починалися, і це серйозно непокоїло знаменитість та її чоловіка  Ігоря.

"Ігор занадто переживав з приводу того, що йому треба їхати до Києва по роботі, а я занадто близько брала все до серця. Цього дня ми пішли на пляж і я вже відчувала, що тягне низ живота і була впевнена, що це тренувальні перейми. До 17:00 ми поїхали до лікаря на перевірку (15 числа домовилися викликати пологи), підключили мене до монітора і поспостерігали мої дедалі частіші перейми. Чи то малятко злякалося стимуляції, а може я понервувала трохи, але процес пішов. Лікар відправив додому збиратися, сказав, що побачимося дуже скоро", - почала розповідь колишня "віагрянка".

Дімопулос зізналася, що народжувала за допомогою епідуральної анестезії, завдяки якій майже не відчувала болю.

"Епідуральної анестезії я боялася майже як пологів. Але все минуло чудово! Жодного болю, лише трохи неприємно. Мені в руки дали "чарівний пульт", натискаючи на кнопку якого, я могла сама собі додавати анестезію, якщо відчувала потребу. Я навіть встигла поспати, акушерка заходила кожні 30-40 хвилин і перевіряла розкриття", - пригадала артистка.

Санта Дімопулос
instagram.com/santadimopulos

У найважливіший момент чоловік Санти був поруч з нею, він розважав її розповідями та вмикав музику. Санта поділилася, що народжувала під спів птахів і шум водоспаду.

"Самих переймів я не відчувала, тільки відчувала, що живіт твердне. Зате все було видно на моніторі. Лікар казав, коли потрібно тужитися і з якою інтенсивністю. Десь на четвертій потузі у нього округлилися очі і він сказав: "Не маленька"! Народила я мою дівчинку за 15 хвилин 4.160 без єдиного розриву", - розповіла Санта.

Нагадаємо, що наприкінці серпня Санта Дімопулос на останньому тижні вагітності показалася у купальнику.

Залиште свій коментар

Вибір редакції